چهارشنبه , ۶ مرداد ۱۴۰۰

 ماندگار فرزامی سکوی قهرمانی را از آن خود کرد


به گزارش “ورزش تایمز” به نقل از روابط عمومی فدراسیون‌ تنیس، آخرین روز مسابقات تنیس ۱۰۰۰ امتیازی بانوان امروز در زمین‌های مجموعه ورزشی آزادی برگزار شد و ماندگار فرزامی و فاطمه سادات زنجانی برای تصاحب عنوان قهرمانی به مصاف یکدیگر رفتند.

در ست نخست این مسابقات فاطمه سادات زنجانی به دلیل مصدومیت از ادامه بازی انصراف داد تا قهرمانی بخش بانوان به ماندگار فرزامی برسد ، فاطمه سادات زنجانی در جایگاه دوم ایستاد . شهرزاد بانی سعید و سارا قبادی نیز عنوان سوم مشترک را از خود کردند.

همچنین روز گذشته م با برگزاری فینال بخش دو نفره ، تیم رومینا زینالی – ماندگار فرزامی با نتیجه ۲- ۶ و ۱-۶ زوج سارا آزاد دوست – شهرزاد بانی سعید را شکست دادند و به عنوان تیم قهرمان عنوان قهرمانی را از آن خود کردند. زوج آزاد دوست و بانی سعید نائب قهرمان شدند و تیم های پرنیا رکن آبادی – آنیتا مهره کش و تیم نیلی عطفی و پادنا قورچیان عنوان سوم مشترک را به خود اختصاص دادند.

به این ترتیب با انجام دیدار پایانی این مسابقات که با حضور ۱۱۸ تنیسور از ۱۱ تیر در زمین های مجموعه ورزشی آزادی تهران آغاز شده بود امروز با انجام دیدار فینال به پایان رسید.

یاد آور می شود : سرداوری این دوره از مسابقات بر عهده لعیا خیام باشی بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *