شنبه , 25 سپتامبر 2021

لیگ سی و چهارم ۲۲ مرداد آغاز می شود/ حضور سرمربی خارجی در تهران

[ad_1]

به گزارش “ورزش تایمز”، با برگزاری مراسم قرعه کشی سی و چهارمین دوره رقابت‌های لیگ برتر هندبال باشگاه‌های کشور در بخش مردان تکلیف حضور این رویداد مشخص شد.

مراد کرمی، رئیس کمیته مسابقات فدراسیون هندبال در خصوص مراسم قرعه کشی مسابقات لیگ برتر مردان کشور که امروز برگزار شد، گفت: قرعه کشی سی و چهارمین دوره مسابقات لیگ برتر باشگاه‌های مردان کشور امروز با حضور نمایندگان تیم‌های پاس ناجا قم، زغال سنگ طبس، ستارگان دشتستان، سپاهان نوین، ذوب آهن، فولاد مبارکه سپاهان، فرازبام خائیز دهدشت، صنعت مس کرمان، نفت و گاز گچساران و نیروی زمینی شهید شاملی کازرون برگزار شد البته احتمال اضافه شدن دو تیم به جمع این تیم‌ها با توجه به شرایط وجود دارد.

وی افزود: طبق برنامه ریزی هایی که داشتیم، از ۲۲ مردادماه جاری لیگ برتر را استارت می زنیم. همزمان نیز «مانوئل مونتایا فرناندز» سرمربی خارجی تیم ملی هندبال هم به ایران می‌آید و از نزدیک نظاره گر مسابقات خواهد بود و بازیکنان را زیر نظر خواهد گرفت.

رئیس کمیته مسابقات گفت: طبق هماهنگی‌هایی که با سرمربی تیم ملی برای برنامه ریزی برگزاری اردوهای آماده سازی تیم ملی داشتیم، در هفته آینده برنامه تمام مسابقات لیگ برتر را به باشگاه‌ها ارائه خواهیم کرد.

کرمی ادامه داد: مسابقات لیگ برتر امسال تفاوتی با سال‌های گذشته دارد و آن این است که دوره نخست را بصورت دوره‌ای و رفت و برگشت برگزار خواهیم کرد، در نهایت مسابقات پلی اف دارد که برنامه ریزی این مرحله را بزودی به باشگاه‌ها ارائه خواهیم کرد.

وی اضافه کرد: با توجه به شرایط کرونا، امسال نیز مانند سال گذشته قرار بر این شد مسابقات بصورت متمرکز برگزار شود. هر چند برگزاری مسابقات متمرکز ایراداتی مانند عدم حضور تماشاگران در سالن مسابقات را در پی دارد اما حُسن بزرگی دارد و آن پخش مستقیم این مسابقات از تلویزیون است و این امر در سال گذشته باعث شد هندبال کمی بیش از گذشته در دل جامعه جا باز کند و شناخته شود.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *