جمعه , ۲۱ خرداد ۱۴۰۰

قهرمان دختران تور تنیس تور جهانی ارومیه مشخص شد


به گزارش “ورزش تایمز” و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تنیس، دیدار فینال دو نفره دختران در مسابقات تور جهانی زیر ۱۸ سال در ارومیه برگزار شد و طی آن زوج مشکات الزهرا صفی و درسا چراغی با نتیجه ( ۲-۶ و ۲-۶ ) در مجموع ۲ بر صفر از سد ماندگار فرزامی و رومینا زینالی عبور کردند تا عنوان قهرمانی را به نام خود ثبت کنند. زوج فرزامی و زینالی دوم شدند. همچنین عنوان سوم مشترک به تیم های پرنیا رکن ابادی از ایران و لارا اروقو از ترکیه و تیم ‌دو نفره ترکیه رسید .

این مسابقات فردا با انجام دیدار پایانی بخش انفرادی مابین مشکات الزهرا صفی از ایران و پولات از ترکیه به پایان می رسد. در بخش دختران تنیسورهایی از کشورهای ایران، ترکیه و بلژیک حضور داشتند .

در فینال مسابقات دونفره پسران ،تیم کیان کاظمی از آلمان و علی یزدانی موقق شدند با برتری (۲-۶ و ۲-۶) مقابل تیم فادی بیدان از لبنان و انس کوچو از ترکیه قهرمان شدند و تیم حریف نائب قهرمانی را بدست آورد.

در پایان این مسابقات تیم امیر علی قوام و یونس طلاور به همراه تیم ترکیه جایگاه سوم را به خود اختصاص دادند.

این مسابقات فردا با برگزاری دیدار فینال انفرادی مابین کسری رحمانی و کیان کاظمی پایان می یابد. در بخش پسران تنیسورهایی از کشورهای ایران، ترکیه ، چک و لبنان حضور داشتند .

فینال مسابقات انفرادی در حالی برگزار می شود که مهدی علی نژاد معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان همچنین داود عزیزی رییس فدراسیون تنیس این دیدارها را از نزدیک نظاره گر خواهند شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *