چهارشنبه , ۳ بهمن ۱۳۹۷

قهرمانی تورجهانی را به تماشاگران تقدیم می‌کنم/انگیزه زیادی داشتیم


به گزارش “ورزش تایمز”، آرش وکیلی پس از قهرمانی در تور جهانی والیبال ساحلی بندرترکمن در گفتگو با خبرنگاران، اظهار کرد: این رقابت‌ها کیفیت خوبی داشت اما مهم‌ترین نکته مثبت آن حضور فوق العاده تماشاگران بود که گرمای خاصی به مسابقات بخشیدند.

وی افزود: حضور تماشاگران انرژی و قوت قلبی برای بازیکنان بود و خوشبختانه قسمت ما بود که قهرمان شویم و این عنوان را به تماشاگران تقدیم می‌کنم.

بازیکن تیم ملی والیبال ساحلی ایران (۱) تصریح کرد: من و بهمن سالمی در دیدار فینال با انگیزه زیادی به میدان آمدیم و برای کسب عنوان قهرمانی بازی کردیم و خوشبختانه باری نخستین بار یک تیم ایرانی قهرمان تور جهانی والیبال ساحلی شد.

وکیلی در خصوص شرایط تیم‌های خارجی حاضر در تور جهانی والیبال ساحلی بندرترکمن خاطرنشان کرد: برخی تیم‌ها در این مسابقات حضور پیدا نکردند اما دیگر تیم‌های خارجی حاضر هم کیفیت خوبی داشتند و ما نهایت استفاده را از میزبانی بردیم و قهرمان شدیم.

وی ادامه داد: سه شنبه تا جمعه در تور جهانی بابلسر و هفته پس از آن هم در تور جهانی بندرانزلی شرکت خواهیم کرد و هدف‌مان باز هم قهرمانی است.

لازم به ذکر است؛ رقابت‌های والیبال ساحلی تور جهانی تک ستاره بندرترکمن با حضور ۱۳ تیم از کشورهای ایران، قزاقستان، تایلند، جمهوری چک و ساحل عاج به مدت سه روز در زمین ساحلی مجموعه ورزشی امام رضا (ع) شهرستان بندرترکمن برگزار شد که تیم ایران (۱) با ترکیب بهمن سالمی و آرش وکیلی عنوان قهرمانی را کسب کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *