سه شنبه , ۲۵ دی ۱۳۹۷

قزاقستان ضعیف‌تر از بقیه بود/ فردا مهم‌ترین بازی ایران است


به گزارش “ورزش تایمز”،  بهروز عطایی بعد از برتری سه بر صفر ایران برابر قزاقستان در مسابقات قهرمانی جوانان آسیا اظهار داشت: تیم قزاقستان در مقایسه با تیم هایی که تا به حال در این تورنمنت با آنها روبه رو شدیم، سطح پایین تری داشت. به همین خاطر توانستیم خیلی راحت تر بازی کنیم و ۳ بر صفر برنده شویم. به هر حال دیروز قزاقستان در یک بازی خوب توانست سریلانکا را شکست دهد و به این مرحله برسد. می دانستیم بازی امروز نسبتا آسانتری نسبت به روزهای قبل داریم. خوشبختانه توانستیم از همه بازیکنان در طول مسابقه استفاده کنیم.

وی درباره مسابقه مرحله نیمه نهایی عنوان کرد: فردا باید با برنده دیدار تیم های تایلند و چین تایپه برای رسیدن به فینال مسابقه دهیم. شاید بازی فردا مهم ترین مسابقه ما در طول این تورنمنت باشد چون در صورت پیروزی جواز صعود به مسابقات جهانی ۲۰۱۸ را کسب می کنیم. فکر می کنم تمام انرژی و تلاش خود را باید بگذاریم تا بازی خوبی را به نمایش بگذاریم و به اولین هدفمان در این مسابقات برسیم.

سرمربی تیم جوانان درباره اینکه ترجیح می دهد ایران با تایلند بازی کند یا چین تایپه تصریح کرد: هر ۲ تیم در یک سطح هستند. قطعا ژاپن تیم قویتر نسبت به چین تایپه بود اما در روزی که ژاپن متوسط بازی کرد، تایپه فوق العاده بود و توانست برنده شود. فکر می کنم چین تایپه و تایلند هم بازی نزدیکی باشد. ما این مسابقه را تماشا می کنیم تا بتوانیم برنامه ریزی مناسبی برای بازی فردا داشته باشیم.

عطایی درباره اینکه از سمت دیگر جدول چه تیمی به فینال می رسد، گفت: سخت است که پیش بینی کنیم از آن سمت جدول چه تیمی به فینال می رسد. پیش بینی من این است که کره جنوبی و چین به نیمه نهایی می رسند که بازی آنها قابل پیش بینی نیست چون در دور مقدماتی هم باهم بازی کردند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *