شنبه , ۲۷ بهمن ۱۳۹۷

قاسمی: غیبت حدادی در تیم ملی بسکتبال به خاطر قهر و ناراحتی نیست


به گزارش “ورزش تایمز”، تیم ملی بسکتبال امشب عازم چین می شود تا ضمن  پیگیری یک هفته ای تمریناتش در این کشور، دو دیدار تدارکاتی هم مقابل تیم ملی چین برگزار کند. 

برای این اعزام ۱۳ بازیکن در ترکیب تیم ملی بسکتبال قرارگرفته اند که البته در میان آنها نام بازیکنانی مانند حامد حدادی به چشم نمی خورد. همین مسئله با توجه به انتقاداتی که پیش از این حدادی نسبت به برگزاری اردو در چین عنوان کرده بود، شائبه های ایجاد کرده مبنی بر اینکه نام وی به خاطر قهر و ناراحتی اش از فهرست تیم اعزامی به چین خارج شده است اگرچه مدیر تیم های ملی بسکتبال این موضوع را تائید نمی کند. 

مسعود قاسمی در گفتگو با “ورزش تایمز” با تاکید بر اینکه حامد حدادی طی روزهای گذشته مثل همیشه و کاملا سرحال پیگیر تمریناتش با تیم ملی بسکتبال بود، گفت: نمی توانستیم برای این اعزام، از همه بازیکنان اعزامی به چین استفاده کنیم. قرار است در چین دو دیدار تداراتی برابر تیم ملی این کشور داشته باشیم و برای هر بازی هم باید ۱۲ بازیکن را معرفی کنیم. بنابراین با تصمیم کادر فنی ۱۳ بازیکن برای اعزام انتخاب شدند تا از میان آنها و برای هر بازی، ۱۲ نفر را معرفی کنیم. 

وی در مورد اینکه «چرا نام حدادی در فهرست بازیکنان اعزامی به اردوی چین نیست؟»، خاطرنشان کرد: فقط حامد حدادی نیست که برای این اعزام کنار گذاشته شده است. ارسلان کاظمی، سعید داورپناه و اصغر کاردوست هم از جمله بازیکنانی هستند که به این اردو اعزام نمی شوند. 

«البته اعزام نشدن هریک از این بازیکنان دلایلی دارد. کاظمی ظاهرا به دلیل مسائل شخصی و لزوم پیگیری آنها در تهران می ماند و داورپناه و کاردوست هم مصدومیت دارند. اما دلیل اعزام نشدن حدادی مشخص نیست. همین مسئله ابهام ایجاد کرده مبنی بر اینکه این بازیکن به خاطر قهر و ناراحتی در فهرست تیم اعزامی نیست»، مدیر تیم های ملی بسکتبال در واکنش به این موضوع گفت: اصلا اینطور نیست. حامد طی روزهای گذشته سرحال و آماده کنار دیگر اردونشینان پیگیر تمریناتش بود. من نمی دانم از جلسه تمرینی که در آن خبرنگاری نبود، چطور خبرهای اینچنینی خارج می شود. 

وی ادامه داد: در مورد من هم همین خبرها بود. گفته بودند قاسمی با تیم ملی قهر کرده است! من نمی دانم اینکه به خاطر بیماری مادرم دو سه روز به محل اردو نیامدم، معنی آن قهر کردن می شد.

قاسمی تاکید کرد: صلاحدید اعضای کادر فنی این بود که حامد حدادی برای این اردو در ترکیب تیم نباشد و در تهران تمریناتش را پیگیری کند. تیم ملی بسکتبال اعزام های دیگری هم در پیش دارد. حتی حضور در تورنمنت اطلس اسپورت که در همین کشور چین برگزار می شود در برنامه تیم ملی قرار دارد. قطعا حامد برای آن اردوها در ترکیب تیم اعزامی خواهد بود. 

به گزارش مهر، محمد جمشیدی، آرمان زنگنه، صمد نیکخواه بهرامی، روزبه ارغوان، اوشین ساهاکیان، فرید اصلانی، بهنام یخچالی، نوید رضایی فر، میثم میرزایی، سجاد مشایخی، محمد حسن زاده، آرن داودی و وحید دلیرزهان ۱۳ بازیکنی هستند که امشب با تیم ملی بسکتبال عازم چین می شوند. این تیم چهارشنبه و جمعه آینده طی دو دیدار به مصاف تیم ملی چین می رود.

تیم ملی بسکتبال برای حضور در پنجره سوم رقابت های انتخابی جام جهانی و بازی های آسیایی آماده می شود. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *