سه شنبه , ۲۱ خرداد ۱۳۹۸

فینال جذابی خواهیم داشت/کار سخت شهرداری ورامین برابر سایپا


پوریا فیاضی در گفتگو با “ورزش تایمز”، در خصوص وضعیت جسمانی خود اظهار داشت: از مصدومیت من ۴ سال گذشته و این موضوع را به خوبی می دانم که مصدومیت، بازیکنان نامداری را از ادامه رقابت باز داشته است، اما به لطف خدا مصدومیت من پس از دوره نقاهت و با تمرین‌های سخت گذشت و با حضور افراد با تجربه توانستم به ورزش حرفه‌ای برگردم.

فیاضی با بیان اینکه امسال با آمادگی ۶۰ درصدی با تیم شهرداری ورامین قراردادم را آغاز کرده‌ام، گفت: از ابتدای انعقاد این قرارداد دارای هدف مشخصی بودم و در این تیم به خوبی مشاهده کردم که همه بازیکنان به صورت هدفمند تلاش کردند تا جایی که با کار و تلاش توانستیم مزد زحمات را دریافت کنیم.

وی در خصوص کیفیت برگزاری لیگ برتر امسال نیز گفت: برخلاف ادعای برخی که سطح لیگ را پایین اعلام کرده بودند، باور من بر این بود که سطح لیگ بسیار بالا بود و توانستیم با حمایت طرفداران در بالای جدول قرار بگیریم.

فیاضی درباره حضورش در تیم ملی نیز افزود: پوشیدن پیراهن تیم ملی افتخار بزرگی است و من پست دریافت کننده هستم، اما در حال حاضر همه تمرکزم بر روی لیگ برتر قرار دارد و اولویت بعدی من حضور در کنار خانواده است.

وی درباره تیم سایپا و حریف شهرداری ورامین در فینال نیز اذعان داشت: تیم سایپا یک تیم کامل با کادر فنی خوب دارد و دارای باشگاهی است که از لحاظ سخت افزاری جزو باشگاه‌های خوب محسوب می‌شود و دارای مهره‌های زیادی است که کار را برای تیم‌های دیگر سخت می‌کند و ما نیز کار سختی داریم.

این بازیکن شهرداری ورامین اضافه کرد: در این مورد امیدواریم شاهد یک فینال جذاب باشیم و با احترام و به دور از حواشی این بازی را اجرا کنیم و هر کس والیبال حرفه‌ای تری ارائه کرد، قهرمان ایران شود.

فیاضی بیان داشت: صدر جدول بودن دیگر برای تیم شهرداری ورامین ملاک محسوب نمی‌شود و سایپا هم احیا شده و امیدوارم روند رو به رشدی داشته باشیم و امیدواریم ما پیروز این میدان شویم.

وی در خصوص حواشی بازی با تیم مشهد گفت: تیم مشهد در حد تیم ورامین نبود و مربی مشهد بازی را به جنجال کشاند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *