چهارشنبه , ۱۸ تیر ۱۳۹۹

غیبت داوری و کناره‌گیری افشاردوست/ داورزنی با اعضای مجمع عهد بست


به گزارش “ورزش تایمز”، مجمع انتخابات رئیس چهار سال آینده فدراسیون والیبال صبح امروز چهارشنبه با حضور عبدالحمید احمدی معاون توسعه ورزش همگانی و شروین اسبقیان مدیرکل دفتر امور مشترک فدراسیون های ورزشی در محل هتل المپیک آغاز شد.

امیرحسین منظمی، محمود افشاردوست، احمد سعادتمند، محمدرضا رشیدی، محمدرضا داورزنی، بهنام محمودی و افشین داوری کاندیداهای تایید صلاحیت شده برای حضور در انتخابات هستند.

تا لحظه ارسال خبر همه کاندیداهای انتخابات بجز افشین داوری در محل مجمع حضور داشتند.

افشاردوست کنار رفت

محمود افشاردوست یکی از کاندیداهای ریاست فدراسیون به عنوان نخستین سخنران برنامه هایش را اعلام کرد اما در پایان زمان اختصاص داده شده به وی اعلام کرد به نفع محمدرضا داورزنی از حضور در انتخابات کناره گیری می کند. افشاردوست گفت: با توجه ‌به اعتقادی که‌ نسبت به توانایی بالای آقای داورزنی ‌دارم، به سود او از مجمع کناره گیری می‌کنم. ضمن اینکه توانایی آقای داورزنی برای همه اهالی والیبال آشکار است.

داورزنی: احساس نیاز کردم که باید برگردم

محمدرضا داورزنی برای ارائه برنامه هایش کلیپی را از قبل تهیه کرده بود که طی آن دلایل بازگشتش به والیبال را بیان کرد. وی در بخشی از صحبت هایش گفت: ۱۲ سال به عنوان رئیس فدراسیون فعالیت کردم و سه سالی بنا بر حضور در وزارت ورزش در والیبال غیبت داشتم اما احساس کردم که می توانم دوباره به این رشته برگردم. الان زمان این نیست که به گذشته برگردیم و بررسی کنیم که چرا آمدم. مردم همه دنبال این مسائل نیستند.

عهد می بندم جزو چهار تیم برتر دنیا شویم

وی در بخشی از صحبت های خود گفت: اگر موفقیتی در این سالها حاصل شده با کمک اعضای مجمع بوده. بازهم اگر بخواهیم آینده بهتری برای والیبال بسازیم به کمک شما نیاز داریم. همانطور که قبلا قهرمانی در آسیا برای ایران آرزو بود امروز ۲۹ آبان با شما عهد می بندم که والیبال ایران جزو چهار تیم برتر دنیا قرار گیرد.

ادامه دارد…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *