جمعه , ۲۱ خرداد ۱۴۰۰

عملکرد ایران برابر روسیه قابل دفاع است/ شرط پیروز شدن برابر هلند

به گزارش “ورزش تایمز”، تیم ملی والیبال ایران در دومین روز رقابت‌های لیگ ملت‌های والیبال با نتیجه سه بر یک مغلوب تیم ملی روسیه مدافع عنوان قهرمانی شد.

ناصر شهنازی در گفتگو با “ورزش تایمز” با اشاره به شکست ملی پوشان ایران برابر روسیه گفت: بازی قابل دفاعی برای تیم ملی ایران بود، بازیکنان جوان ایران بازی قابل احترامی انجام دادند، با توجه به شکست روز گذشته مقابل ژاپن و بحث روانی ایجاد شده در بین مردم و بازیکنان بهترین شیوه همین بود که امروز از بازیکنان جایگزین مقابل روسیه استفاده کنیم.

وی تاکید کرد: عملکرد الکنو نیز قابل دفاع بود، مقابل قهرمان دوره گذشته این رقابت‌ها بازی کردیم و این تیم شانس قهرمانی دارد، در ست‌های دوم و سوم عملکرد بازیکنان ایران در برخی از فاکتورها نسبت به بازی روز گذشته بسیار خوب بود اما در ست چهارم دفاع خوب روسیه باعث شد نتیجه را واگذار کنیم. روسیه پس از پیروزی بعد از ست نخست، انگیزه کافی در ست دوم نداشت و ایران از همین بی انگیزگی استفاده کرد.

وی ادامه داد: روسیه تیم بزرگ و قابل احترامی است، در ست آخر با دفاع و سرویس‌های خوب کار را تمام کرد. فردا در بازی مقابل هلند کار بسیار سختی داریم، این تیم مقابل روسیه نمایش خوبی ارائه کرد و یکی از بهترین پشت خط زن‌های دنیا را دارد و تعیین کننده خواهد بود.

شهنازی ادامه داد: در غیاب سعید معروف هلند شانس بیشتری برای پیروزی مقابل ایران دارد، مگر اینکه در بحث انگیزشی تغییراتی در تیم به وجود آید و بتوانیم از ترکیب خوبی در مقابل این تیم استفاده کنیم. احتمال برنده شدن هلند وجود دارد و اگر مقابل این تیم پیروز شویم کار بزرگی انجام داده ایم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *