جمعه , ۱۷ مرداد ۱۳۹۹

عظیمی: دیگر تنفسی به تیم‌ها داده نخواهد شد


به گزارش “ورزش تایمز”، مهلتی دیگر به تیم های لیگ برتری داده شد تا بدهی ها خود با ورزشکاران، کادرفنی و فدراسیون والیبال تسویه حساب کنند. مهلتی که در چند سال گذشته در والیبال ایران مرسوم است و علی رغم تاکید مسئولان برای عدم تمدید مهلت دوباره اما این مهلت بارها و بارها تمدید شده و در نهایت مسابقات با انبوه بدهی تیم‌ها برگزار می شود.

۱۵ تیرماه آخرین مهلت تعیین شده از سوی کمیته رویدادها و مسابقات والیبال بود اما یک بار دیگر مهلت تمدید و قرار است تیم ها تا ۲۴ تیرماه بدهی خود را تسویه کنند.

شهرام عظیمی در گفتگو با “ورزش تایمز” درباره تمدید مهلت داده شده به تیم های لیگ برتری والیبال گفت: به دو دلیل مهلت را تمدید کردیم. نخست به دلیل حجم درخواست مدیرعاملان باشگاه ها برای تاخیر در زمان تعیین شده بود و دوم برای شرایط موجود ویروس کرونا که در روند کار تاثیر گذار بوده است.

سرپرست کمیته رویدادها و مسابقات درباره تمدید دوباره مهلت داده شده گفت: این آخرین مهلت است و دیگر تنفسی به تیم ها نخواهیم داد.

وی در پاسخ به این سوال که چرا نام تیم هایی که تسویه حساب را انجام داده اند را منتشر نمی کنند و دلیل عدم انتشار تیم های بدهکار چیست؟ گفت: نمی خواهیم نگرانی به وجود آید و حساسیت ایجاد کنیم. در زمان معین نام تیم ها را منتشر خواهیم کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *