سه شنبه , ۱۸ خرداد ۱۴۰۰

عدم تحقق وعده ها به نماینده هندبال ایران درآسیا/جذب ۳ بازیکن جدید


یعقوب پیری در گفتگو با “ورزش تایمز”، در خصوص آخرین وضعیت نماینده هندبال ایران در مسابقات باشگاه‌های آسیا اظهار داشت: تاکنون سه مرحله اردوی آماده سازی را برای حضوری موفق در جام باشگاه‌های آسیا پشت سر گذاشته‌ایم و شرایط آمادگی تیم بسیار خوب و امیدوار کننده است.

وی افزود: از امروز سه شنبه تا روز پنجشنبه هفته جاری، تمرینات خود را در کازرون ادامه می‌دهیم و روز یازدهم خرداد برای برپایی اردوی نهایی عازم تهران خواهیم شد.

مدیرعامل تیم شهید شاملی کازرون در خصوص مسابقات آسیایی بیان داشت: روز ۱۹ خرداد به همراه تیم مس کرمان دیگر نماینده کشورمان عازم جده عربستان می‌شویم تا در مسابقات جام باشگاه‌های هندبال آسیا که با شرکت ۱۱ تیم برگزار خواهد شد شرکت کنیم.

پیری در ادامه افزود: نماینده فارس در گروه یک با نماینده عربستان، السالمیه کویت، النجمه بحرین و العربی قطر هم گروه است که تمامی حریفان ما در این گروه مدعی قهرمانی هستند و نخستین بازی شهیدشاملی مقابل تیم عربستانی در روز ۲۲ خرداد برگزار خواهد شد.

یعقوب پیری با اشاره به جذب ۳ بازیکن ملی پوش و باتجربه بیان داشت: علی مهدی زاده، الله کرم استکی و یک بازیکن فرانسوی را برای حضوری موفق تر در مسابقات آسیایی جذب کرده‌ایم و با ۶ بازیکن ملی پوش و تحت هدایت مهدی آزاد منجیری بعنوان سرمربی در این رقابت‌ها حضور خواهیم یافت.

مدیرعامل تیم هندبال شهید شاملی کازرون همچنین با انتقاد از وعده‌های عملی نشده مسئولین اظهار داشت: مسئولین استانی و شهرستان کازرون برای حمایت از نماینده هندبال فارس، قول‌هایی به ما داده بودند که به جز یک کمک اندک از سوی مسئولین ورزش استان، هیچیک از وعده‌های آنها، به خصوص از سوی مسئولین شهرستان عملی نشد و تیم با هزینه شخصی در عربستان حاضر خواهد شد.

وی با اشاره به عزم محکم بازیکنان و مجموعه تیم برای موفقیت در آسیا گفت: بازیکنان و کادر فنی شهید شاملی هم قسم شدند تا بهترین نتیجه ممکن را در مسابقات آسیایی کسب کنند و از مردم خوب استان می‌خواهیم برای موفقیت هندبالیست‌های کازرون در مسابقات مهم آسیایی دعا کنند.

به گزارش “ورزش تایمز”، مسابقات هندبال جام باشگاه‌های آسیا از روز ۲۲ تا ۳۱ خرداد ماه جاری در جده عربستان برگزار خواهد شد و تیم شهید شاملی کازرون و مس کرمان به عنوان نماینده‌های ایران در این مسابقات حاضر خواهند بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *