جمعه , ۲۶ دی ۱۳۹۹

ظهرابی:اشتباهات بازیکنانم زیاد بود/ربیعی: باقدرت ادامه می دهیم


به گزارش “ورزش تایمز”، در ادامه سی و سومین دوره رقابت‌های لیگ برتر هندبال باشگاه‌های کشور در بخش مردان، امروز دوشنبه ۲۱ مهرماه تیم هندبال پاس ناجا در دومین دیدار خود در گروه اول برابر تیم پرسپولیس بهبهان قرار گرفت و توانست به اولین پیروزی خود دست یابد.

در پایان این دیدار، مسعود ظهرابی سرمربی تیم پرسپولیس بهبهان گفت: به تیم قم این پیروزی را تبریک می گویم. این تیم تازه وارد لیگ شده و برای اینکه به این جایگاه برسند زحمت کشیده‌اند.

وی افزود: امروز اشتباهات فردی ما بسیار زیاد بود و متأسفانه بازیکنان ما امروز تمرکز لازم را نداشتند. ما نباید این بازی را واگذار می‌کردیم ولی جوانی بازیکنان و نیروی کمی باعث شد که بچه‌ها در ثانیه‌های پایانی بازی را واگذار کنند.

سرمربی تیم هندبال پرسپولیس در مورد عملکرد شاگردانش در پایان بازی هم بیان کرد: در ثانیه‌های پایانی تایم استراحت گرفتیم و توضیحات لازم را به بازیکنان دادیم ولی متأسفانه بازیکن ما با وجود اینکه با تجربه بود، آنطور که باید و شاید تمرکز نداشت اگر بازیکن ما جوان بود اشکال نداشت ولی بازیکن باتجربه ما چنین اشتباهی کرد.

وی در ادامه در خصوص آینده پرسپولیس در لیگ برتر هندبال خاطرنشان کرد: ما قطعاً در ادامه بهتر از این خواهیم بود و جز شگفتی‌های لیگ امسال خواهیم بود.

همچنین علیرضا ربیعی دولت آبادی سرمربی تیم هندبال پاس ناجا هم پس از پایان این بازی و کسب اولین برد شاگردانش خاطرنشان کرد: پیش‌بینی می‌کردیم که برنده این دیدار باشیم. ما محکوم به برد و پیروزی در این دیدار بودیم و اگر می‌خواستیم به صعود فکر کنیم حتماً باید پرسپولیس را شکست می‌دادیم. خدا را شکر که در ۷ ثانیه آخر توانستیم بازی را ببریم.

وی در ادامه افزود: پرقدرت بازی‌ها را شروع می‌کنیم و همچنان با قدرت ادامه می‌دهیم چرا که محکوم به صعود و بالا آمدن از گروه خود هستیم. در ادامه برای تک تک بازی‌ها برنامه داریم و باید از این گروه صعود کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *