پنجشنبه , ۲۵ بهمن ۱۳۹۷

ضیایی: اتفاق خاصی نیفتد کره جنوبی را هم راحت شکست می‌دهیم


به گزارش خبرنگار اعزامی مهر از اندونزی، احمد ضیایی بعد از برتری تیم ملی والیبال مقابل قطر و صعود به فینال بازی های آسیایی اظهار داشت: همانطور که دیدید، بازیکنان خدا را شکر خیلی مقتدرانه در ۳ ست پیاپی برنده شدند. وظیفه خودم می دانم که این پیروزی را به ملت بزرگ ایران تبریک بگویم. فکر می کنم بازیکنان امروز بدون نقص بازی کردند.

وی افزود: قطری ها امروز مقابل ایران انگیزه زیادی داشتند و از طرف دیگر بدشان نمی آمد که به نوعی سر به سر بازیکنان ما بگذارند و اعصابشان را به هم بریزند.

رییس فدراسیون والیبال درباره اینکه این پیروزی جبران شکست چند هفته قبل در فینال کاپ آسیا بود، تصریح کرد: در آن مسابقات که تقریبا تیم جوانان ما شرکت کرده بود. البته آن تیم هم قطر را در فینال می توانست شکست دهد و ۲ ست از حریف پیش بود؛ اما در نهایت به بی تجربگی خود باختند. آنجا نیز نشان دادیم که در بخش پایه هم خوب کار می کنیم و پشتوانه های خوبی در والیبال داریم.

ضیایی درباره فینال و رویارویی با کره جنوبی گفت: امروز کره جنوبی بازی تنگاتنگی را با چین تایپه برگزار کردند و به فینال رسیدند. من احساس می کنم اگر اتفاق خاصی نیفتد، راحت بازیکنان می توانند تیم کره جنوبی را هم شکست دهند و عنوان قهرمانی را به دست آورند.

وی درباره نزدیکی مسابقات جهانی به تاریخ پایان بازی های آسیایی بیان داشت: برنامه ریزی کردیم تا تیم به خاطر سفرهایی که دارد، آسیب نبیند. بازیکنان به تهران می روند و استراحت کوتاهی خواهند داشت و سپس راهی مسابقات جهانی می شوند. کادرفنی بازی های آسیایی را به عنوان اردوی تدارکاتی دیده و امیدوارم که تیم آماده ای به مسابقات جهانی برود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *