پنجشنبه , ۲۵ بهمن ۱۳۹۷

صدرنشینی دانشگاه گلستان در سوپر لیگ B بسکتبال بانوان کشور


نیکا بیک لیک لی در گفتگو با “ورزش تایمز”، اظهار کرد: تیم دانشگاه گلستان در دور دوم مرحله پایانی رقابت‌های سوپرلیگ B بسکتبال بانوان کشور دو پیروزی پیاپی مقابل تیم‌های بال شیراز و آرارات اصفهان کسب کرد تا صدرنشین شود.

وی افزود: این دور از رقابت‌ها به میزبانی شیراز برگزار شد که ما در دیدار نخست ۸۶ بر ۷۰ بال شیراز را شکست دادیم و در دیدار دوم هم ۵۱ بر ۴۹ از سد آرارات اصفهان گذشتیم.

نیکا بیک لیک لی تصریح کرد: دیدار امروز ما مقابل آرارات اصفهان بسیار سخت بود و در یک دقیقه پایانی این بازی اتفاقات زیادی رخ داد.

وی ادامه داد: بازی در پنج ثانیه پایانی مساوی بود که با وقت استراحتی که گرفتیم توانستیم امتیاز برتری را کسب کنیم و صدرنشین شویم.

بازی‌های مرحله نهایی غیر قابل پیش بینی است

سرمربی تیم بسکتبال بانوان دانشگاه گلستان در خصوص دو دیدار باقی مانده این تیم گفت: تمام بازی‌های این مرحله غیر قابل پیش بینی و نزدیک دنبال شده است و دو بازی سخت در پیش داریم.

بیک لیک لی بیان کرد: شاهین تهران همواره مقابل ما نتیجه گرفته اما در دیدار بعدی فقط برای پیروزی به میدان می‌رویم، تیم بال شیراز هم میانگین قدی بالایی دارد و بازیکنان با تجربه‌ای در آن بازی می‌کنند.

وی یادآور شد: بسکتبال بانوان گلستان یکی از بهترین سال هایش را پشت سر می گذارد و امیدواریم با کسب نتیجه ای خوب به کارمان در این فصل پایان دهیم.

به گزارش “ورزش تایمز”، در پایان دور دوم مرحله پایانی رقابت‌های سوپرلیگ B بسکتبال بانوان کشور، تیم دانشگاه گلستان با سه برد صدرنشین است، تیم‌های بال شیراز و شاهین تهران با دو برد در رده‌های دوم و سوم قرار دارند و تیم آرارات اصفهان با یک برد چهارم است.

دور آخر این مرحله روزهای سوم و چهارم اسفند در تهران برگزار می‌شود که دانشگاه گلستان مقابل تیم‌های شاهین تهران و بال شیراز قرار خواهد گرفت.

لازم به ذکر است؛ مهلا طاهری (کاپیتان)، ریحانه باقری، مبینا خاکی، زهرا سوخته سرایی، نیلوفر مفیدی، انیس گریوانی، شیما خوش آئین، رضوانه مکی، سارینا یوری، پریسا رکاوندی، راضیه شمس و نیلوفر مظاهری، بازیکنان تیم بسکتبال بانوان دانشگاه گلستان هستند و نیکا بیک لیک لی به عنوان سرمربی، لیلی اطمینان به عنوان مربی و لیلا غریبیان به عنوان سرپرست در این تیم فعالیت می‌کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *