جمعه , ۲۶ دی ۱۳۹۹

صالحی و فیاضی رامهار کردیم/ استراتژی ما برای شکست ارومیه جواب داد


به گزارش “ورزش تایمز” در چارچوب دیدارهای هفته بیستم رقابت‌های لیگ برتر والیبال تیم شهرداری گنبد موفق شد تیم پرستاره شهرداری ارومیه را با نتیجه ۳ بر یک شکست دهد.

عظیم جزیده سرمربی تیم والیبال شهرداری گنبد پس از پیروزی تیمش مقابل تیم شهرداری ارومیه گفت: چیزی از ارزشهای تیم بزرگ شهرداری ارومیه کاسته نمی‌شود. برای این بازی زحمت کشیده بودیم و یک هفته تیم شهرداری ارومیه را آنالیز کردیم. امروز استراتژی ما در زدن سرویس‌ها جواب داد. توانستیم صالحی و فیاضی را مهار کنیم و بازیکنان به خوبی سیستم دفاعی را انجام دادند.

وی ادامه داد: به بازیکنان، مردم شهر گنبد، شورای شهر و شهرداری این پیروزی را تبریک می گویم. خدا را شکر مزد زحماتمان را گرفتیم اما نباید انتظارات از تیم بالا برود. بسیار خوب بازی کردیم و شخصیت تیم را بالا بردیم.

سرمربی تیم والیبال شهرداری گنبد تاکید کرد: روی مسائل روحی روانی بازیکنان کار می‌کنیم و امیدوارم همین روند را که از نیم فصل دوم آغاز کرده‌ایم ادامه دهیم. تیم سپاهان را نیز می‌توانستیم شکست دهیم اما نشد جای شکر دارد که تیم پرمهره ارومیه را شکست دادیم.

به گزارش “ورزش تایمز”، پیمان اکبری، سرمربی تیم والیبال شهرداری ارومیه نیز پس از شکست تیمش مقابل شهرداری گنبد حاضر به مصاحبه نشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *