جمعه , ۹ خرداد ۱۳۹۹

شکایت سیرجانی‌ها از یک بازیکن والیبال/ او کار غیراخلاقی کرده است


 به گزارش “ورزش تایمز”، با شروع فصل نقل و انتقالات لیگ برتر والیبال، تیم‌ها به دنبال جذب بازیکنان مد نظر خود هستند. تیم فولاد سیرجان که قرارداد خود را برای یک فصل دیگر با محمدرضا تندروان به عنوان سرمربی این تیم تمدید کرده، با چالشی جدید مواجه شد. در حالی که سیرجانی‌ها که با مصطفی‌وند برای یک فصل قرارداد امضا کرده بودند، این بازیکن اقدام به تمدید قراردادش با تیم شهرداری ارومیه کرده است.

محمدرضا شریف‌پور رئیس هیئت والیبال استان کرمان در گفت‌وگو با “ورزش تایمز”، درباره وضعیت قرارداد مصطفی‌وند و اینکه او مدعی شده که با باشگاه سیرجان به صورت شفاهی صحبت کرده است، گفت: از قرارداد مصطفی‌وند با شهرداری ارومیه اطلاعی ندارم اما مصطفی‌وند با تیم فولاد سیرجان به شکل مکتوب قرارداد امضا کرده است؛ نمی‌دانم چرا این‌گونه در مصاحبه خود اعلام کرده، حداقل بگوید می‌خواهد از تیم سیرجان برود نه اینکه این‌گونه صحبت کند.

رئیس هیئت والیبال استان کرمان در پاسخ به این سؤال که موضع باشگاه در قبال مصطفی‌وند چه خواهد بود؟ افزود: باید نامه به باشگاه ارجاع شود و حتماً در این زمینه تصمیم‌گیری خواهد شد. اگر مصطفی‌وند به تیم ارومیه رفته باشد، یک کار غیراخلاقی انجام داده و همان بهتر است که برود. قطعاً ارومیه پیشنهاد مالی بهتری به او داده اما این کار او با ۳۸-۳۷ سال سن یک کار غیراخلاقی است.

شریف‌پور در ادامه تأکید کرد: نمی‌دانم چرا حرف و عمل برخی ورزشکاران با هم یکی نیست. قطعاً به فدراسیون شکایت خواهیم کرد اما در این زمینه فدراسیون والیبال باید محکمتر مقابل این اتفاقات بایستد تا دیگر شاهد چنین موضوعاتی نباشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *