جمعه , ۳ بهمن ۱۳۹۹

شهنازی: می‌دانستیم پیکان را می بریم/ عهدی: سایپا شرایط بهتری دارد


به گزارش “ورزش تایمز” در چارچوب دیدارهای هفته بیستم رقابت‌های لیگ برتر والیبال تیم سایپا با نتیجه سه بر یک تیم پیکان را شکست داد.

ناصر شهنازی سرمربی تیم والیبال سایپا پس از پیروزی تیمش مقابل پیکان گفت: به بازیکنانم خسته‌نباشید می‌گویم والیبال خوبی را به نمایش گذاشت متأسفانه پاسور اول و معنوی نژاد را در جریان بازی از دست دادیم اما ثابت کردیم تیم ثابتی هستیم.

وی ادامه داد: با اینکه دو بازیکن تأثیرگذار خود را از دست دادیم اما با نتیجه سه بر یک پیروز شدیم، بازیکنانم در دو ست ابتدایی پیروز شدن اما در ست سوم نقطه ضعف‌هایی وجود داشته که نتیجه را واگذار کردیم. در بازی با ارومیه نیز همین مشکل برای تیم پیش آمد، زمانی که تیم از حریف پیش می‌افتد تمرکز خود را از دست می‌دهند.

شهنازی تاکید کرد: من به عنوان مربی مقصر هستم و باید این شرایط را درست کنم تا بازیکنان در لحظات حساس و بازی‌های بزرگ تمرکز خود را از دست ندهند.

وی در پایان گفت: به پیروزی در بازی مقابل پیکان مطمئن بودم پیکان با توجه به اضافه کردن پاسخ و بازیکنان خارجی اما این شرایط را ندارد که بتواند سایپا را شکست دهد و عالی بازی کردیم و پیروز شدیم و امیدوارم در ادامه نقطه ضعف خود را برطرف کنیم و بهتر شویم.

مرتضی عهدی سرمربی تیم والیبال پیکان نیز پس از شکست تیمش مقابل سایپا گفت: همیشه از گذشته بین دو تیم سایپا و پیکان حساسیت وجود دارد. تیم سایپا از نظر فردی شرایط بهتری را دارد بازیکنان باتجربه و ملی پوش در اختیار سایپا قرار دارند.

عهدی ادامه داد: ۵۰ درصد بازیکنان تیم پیکان جوانان هستند. اشتباهات فردی و جوانگرایی باعث می‌شود که از حریفان عقب بیفتیم. در گیم سوم شرایط بهتر بود و پیروز شدیم اما در گروه چهارم بازیکنانم زورشان نرسید و امیدوارم برای بازی‌های بعدی بهتر شویم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *