جمعه , ۲۸ شهریور ۱۳۹۹

شرایط حضور تیمهای آقایان در لیگ برتر هندبال اعلام شد


به گزارش “ورزش تایمز” به نقل از روابط عمومی فدراسیون هندبال قرار است مسابقات فصل جدید لیگ برتر مردان در صورت دریافت مجوزهای لازم اواخر شهریور ماه آغاز شود. به دنبال آماده سازی شرایط برای برگزاری این رویداد دبیر فدراسیون هندبال با اطلاعیه‌ای به باشگاه‌ها شرایط نهایی برای حضور تیم‌ها را اعلام کرد.

بنابر این اطلاعیه آخرین مهلت پرداخت ورودیه تیم‌های لیگ برتری به مبلغ ۶۰ میلیون تومان و تا پایان وقت اداری ۲۹ مرداد تعیین شد.(غیرقابل تمدید می‌باشد)

همچنین تاریخ برگزاری جلسه هماهنگی با باشگاه‌های لیگ برتری پنجم شهریور ماه تعیین شده و مقرر گردیده که نماینده باشگاه مربوطه و رئیس هیئت هندبال استان باید در این نشست در محل فدراسیون حاضر باشند.

بنابر اعلام عزتی دبیر فدراسیون تاریخ شروع لیگ برتر کشور در بخش آقایان ۲۸ شهریورماه تعیین شده و تاریخ مذکور (منوط به اظهارنظرهای ستاد مقابله با ویروس کرونا در ورزش و بسته به شرایط و وضعیت آتی) قطعی خواهد بود.

اما نکته‌ای که در فصل جاری برای تمامی باشگاه‌ها لازم الاجر است بحث تأیید کمیسیون ماده ۴ است. به این ترتیب باشگاه‌ها مکلف هستند (موضوع ماده ۴ آئین نامه) تضمین معاملات دولتی تا ۲۹ مردادماه را به مبلغ ۵ میلیارد ریال تحت عنوان ضمانت‌نامه بانکی جهت حسن انجام کار در وجه فدراسیون‌هندبال تسلیم کنند.

فدراسیون هندبال که در فصل جاری قصد سخت گیری بیشتری برای عدم تضییع حق و حقوق مربیان و بازیکنان دارد در چند مورد تذکراتی را به باشگاه‌ها یادآور شده و اعلام کرده با توجه به اینکه علیرغم پیگیری‌های متعدد به عمل آمده و پیرو مکاتبات قبلی، اگر باشگاهی متأسفانه نسبت به پرداخت ۵ درصد سهم فدراسیون از مبالغ کل قرارداد بازیکنان اقدام ننمودهاید برای بار آخر متذکر می‌گردد در این خصوص اقدام لازم بعمل آید در غیر این صورت از حضور تیم آن باشگاه در سال جاری در لیگ برتر ممانعت به عمل می‌آید.

با توجه به اینکه علی رغم پیگیری‌های متعدد به عمل آمده و پیرو مکاتبات قبلی، آن باشگاه متأسفانه نسبت به ارسال اصلاح قراردادهای واقعی به این فدراسیون جهت محاسبه مبلغ ۵ درصد سهم فدراسیون از مبالغ کل قرارداد بازیکنان، اقدام ننمودهاید، برای بار آخر متذکر می‌گردد در این خصوص اهتمام لازم بعمل آید، در غیر این صورت از حضور تیم آن باشگاه در سال جاری در لیگ برتر ممانعت به عمل می‌آید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *