دوشنبه , ۴ شهریور ۱۳۹۸

شرایط تیم ملی والیبال ایده‌آل است/ کار سختی مقابل کره‌جنوبی داریم


به گزارش “ورزش تایمز”، تیم ملی والیبال بانوان مردادماه سال جاری باید در رقابت‌های جام ملت‌های آسیا شرکت کند. ملی‌پوشان در گروه یک با تیم‌های کره جنوبی (میزبان) و سنگاپور همگروه هستند. تیم ملی با هدایت جواد مهرگان نخستین مرحله از اردوهای خود را از اواخر سال گذشته آغاز کرد.

ملی پوش والیبال بانوان در گفتگو با “ورزش تایمز”، درباره اردوهای تیم ملی در راستای آماده سازی برای حضور در مسابقات جام ملت‌های آسیای گفت: خدا را شکر اردوهای منظمی در حال برگزاری است و با شرایط ایده آل و خوب پیش می‌رود. اردوها مجدداً زیر نظر مهرگان در حال برگزاری است و خیلی خوب است که بار دیگر از وجود او بهره می بریم.

شبنم علیخانی در پاسخ به این سوال که آیا به دلیل مصدومیت از ابتدای اردوها حضور داشته اید یا خیر؟ گفت: خیر، در همه اردوها حضور داشته‌ام و آسیب دیدگی ندارم. مهم‌ترین مسابقه پیش رو جام ملت‌های آسیا است که با تیم‌های کره جنوبی و سنگاپور همگروه هستیم. کار سختی مقابل کره داریم چرا که از تیم‌های سطح اول است. امیدوارم با برگزاری دیدارهای تدارکاتی خوب موفق شویم.

وی افزود: فدراسیون به دنبال برگزاری دیدار تدارکاتی است و باید دید کدام بازی قطعی می‌شود. بازی با ژاپن احتمالش زیاد است و اگر این اتفاق رخ دهد برای تیم ملی خیلی خوب است چون ژاپن جز تیم‌های برتر آسیا است و سبک بازی تیم‌های شرق آسیا را دارد.

علیخانی در پاسخ به این سوال که آینده مسابقات لیگ را چطور می‌بیند؟ گفت: نمی‌خواهم راجع به مسابقات لیگ صحبت کنم تمام تمرکزم بر روی تیم ملی است. امیدوارم اتفاقات گذشته رخ ندهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *