چهارشنبه , ۳۰ بهمن ۱۳۹۸

سرپرست جدید: فعلا تصمیمی برای حضور در انتخابات تنیس نگرفته‌ام


به گزارش “ورزش تایمز”، کلاف سردرگم مجمع انتخابات فدراسیون تنیس بالاخره با تعیین سرپرست و لغو ثبت نام قبلی شکل و شمایل جدیدی به خود گرفته است اما هنوز ابهاماتی در مورد رئیس آینده این فدراسیون مطرح می شود.

طولانی شدن عجیب و بی سابقه اعلام زمان انتخابات، مطرح شدن بدعت جدید مشکل تک کاندیدا بودن مجمع انتخاباتی توسط داورزنی معاون وزیر و گمانه زنی‌های نزدیک به واقعیت مشکل وزارت ورزش و جوانان با مجید شایسته رئیس سابق و کاندیدای مجدد ریاست این فدراسیون باعث شد تا وی در آخرین مجمع فدراسیون برخلاف میل باطنی از جامعه تنیس خداحافظی کند.

بسیاری معتقدند وزارت ورزش و جوانان در این پروسه طولانی مدت برای تعیین سرپرست جدید در فدراسیون به دنبال گزینه ای بود که خود در انتخابات شرکت کرده و ریاست را هم عهده دار شود. حالا و با انتخاب احمد نامنی وی محتمل ترین گزینه برای ریاست فدراسیون تنیس است.

احمد نامنی سرپرست فدراسیون تنیس در گفتگو با “ورزش تایمز” در خصوص اینکه آیا زمان ثبت نام مجدد فدراسیون تنیس مشخص شده است گفت: خیر، هنوز تصمیمی در این خصوص گرفته نشده است.

وی بدون اینکه تمایل حضور خود در انتخابات را تکذیب کند در پاسخ به سوالی در این خصوص گفت: فعلاً هیچ برنامه ای در این خصوص ندارم.

به گزارش “ورزش تایمز”، اگرچه عموماً سرپرستان فدراسیون های ورزشی تنها باید با هدف برگزاری مجامع انتخاباتی عهده دار این مسئولیت شوند اما تجربه های گذشته نشان از طولانی شدن مدت سرپرستی، ارتباط گسترده سرپرستان با هیات های استانی، شائبه و ردپاهای مهندسی انتخابات و شرکت سرپرست در مجامع انتخاباتی را دارد. اتفاقی که حالا باید منتظر ماند و دید آیا در فدراسیون تنیس هم تکرار می شود؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *