یکشنبه , ۲۸ دی ۱۳۹۹

سرپرست تیم بسکتبال شهرداری تبریز محروم شد


به گزارش “ورزش تایمز” و به نقل از  روابط عمومی فدراسیون بسکتبال، کمیته انضباطی فدراسیون بسکتبال با حضور نمایندگان دفتر امور مشترک فدراسیون‌ها، اداره کل دفتر حقوقی و اداره کل ارزیابی عملکرد وزارت ورزش و جوانان و کلیه اعضای کمیته برگزار کننده تشکیل جلسه داد و با استناد به گزارش ناظران و داوران دیدار تیم های مهرام تهران و شهرداری تبریز در مورد تخلف شهرام عباس پناه سرپرست تیم شهرداری تبریز در این دیدار تصمیم گیری کرد. 

بر این اساس سرپرست شهرداری تبریز به دلیل اعتراض و توهین و تهمت به کادر اجرایی به شش ماه محرومیت از شرکت در مسابقات و همراهی تیم تحت هر عنوان و پرداخت مبلغ پنجاه میلیون ریال جریمه نقدی محکوم گردید. همچنین پس از اتمام مدت محرومیت، حضور وی در مسابقات منوط به پرداخت جریمه نقدی مذکور به حساب فدراسیون و ارائه فیش آن به کمیته مسابقات خواهد بود.

کمیته انضباطی همچنین سعید صالح نیا بدنساز تیم شهرداری تبریز را به خاطر اهانت به داور میز به سه ماه محرومیت از همراهی تیم محکوم نموده که با توجه به اظهارات و ابراز ندامت شدید وی در جلسه و تعهد نامبرده مبنی بر عدم تکرار تخلف و اعلام رضایت داور مربوطه به کمیته داوران و عدم سابقه وی در کمیته ، محرومیت مذکور تا پایان مسابقات لیگ فصل جاری معلق شد. درصورت ارتکاب هرگونه تخلفی، محرومیت مذکور نیز اجرا خواهد شد. پ

کمیته داوران مسابقه مذکور را مجاز دانسته تا درصور ت تمایل نسبت به مواردی که جنبه جزایی داشته از طریق مراجع صالح قضایی اقدام نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *