یکشنبه , ۲۶ اسفند ۱۳۹۷

سرمربی خاتم: زمان را از دست دادیم اما برای موفقیت تلاش می‌کنیم


به گزارش “ورزش تایمز”، رقابت‌های جام باشگاه‌های والیبال آسیا در بخش مردان از روز نهم مرداد به میزبانی میانمار آغاز به کار خواهد کرد و تیم خاتم اردکان یزد نماینده ایران در این مسابقات خواهد بود.

 سرمربی تیم والیبال خاتم اردکان در گفتگو با “ورزش تایمز”، درباره شرایط و وضعیت تیم اردکان پیش از حضور در جام باشگاه‌های آسیا گفت: روز به روز شرایط تیم بهتر می شود. با توجه به اینکه در ابتدا وضعیت مالی تیم مشخص نبود، خیلی دیر تمرینات را آغاز و زمان را از دست دادیم.

میرحسینی در ادامه  افزود: در کل وضعیت هماهنگی در تیم خوب است چرا که بازیکنان با تجربه ای در ترکیب حاضر هستند واین بسیار به تیم کمک خواهد کرد. حضور شهرام محمودی نیز در شرایط روحی و روانی تیم تاثیر گذار بود. امیدوارم تا روزهای پایانی به شرایطی که مد نظر ما است دست یابیم.

وی در ادامه افزود: این نخستین  تجربه تیم ما در جام باشگاه ها است به همین دلیل شناخت کافی نسبت به تیم‌ها نداریم. همچنین اطلاعی نیز از اسامی بازیکنان نداریم اما گروه بندی مشخص است و با تیم های قزاقستان، ژاپن و قطر همگروه هستیم. البته اگر تیمی انصراف ندهد. حضور قطر و ژاپن تا این لحظه قطعی است.

میرحسینی در پاسخ به این سوال که در دوره گذشته رقابت‌ها، تیم بانک سرمایه عنوان قهرمانی را کسب کرده وآیا خاتم می تواند قهرمانی را تکرار کند یا خیر؟ گفت: پیش بینی کار سختی است. شناختی نسبت به تیم ها نداریم و از روابط بین المللی فدراسیون خواسته ایم تا در صورت اعلام اسامی بازیکنانِ تیم‌ها سریع به ما اعلام کنند. با توجه به اینکه تیم های ایرانی همیشه دست پر بودند کار برای ما سخت تر می شود.

وی در ادامه بیان کرد: تلاش ما این است نماینده سربلندی برای ایران باشیم وقول می دهیم تمام توان خود را به کار گیریم. ان شالله دعای خیر مردم نیز بدرقه راه ما باشد تا بتوانیم خوش بدرخشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *