چهارشنبه , ۶ مرداد ۱۴۰۰

سرمربی تیم بسکتبال جوانان: بازیکنانم مقابل صربستان کم آوردند


به گزارش “ورزش تایمز”، تیم بسکتبال زیر ۱۹ ایران که در رقابت های جام جهانی به میزبانی لتونی شرکت کرده است، شامگاه شنبه نخستین دیدار خود در این رقابت ها را مقابل تیم صربستان برگزار کرد. بسکتبالیست های جوان کشورمان این دیدار را با نتیجه ۸۸ به ۶۷ واگذار کردند.

رضا نوری سرمربی تیم بسکتبال جوانان ایران در مورد عملکرد شاگردانش در این دیدار گفت: به خاطر شرایط فیزیکی بازیکنان حریف، فشار زیادی در این دیدار به تیم ایران وارد شد طوریکه در کوارترهای سوم و چهارم بازیکنان مان کاملا تحلیل رفتند.

وی ادامه داد: البته فکر می کنم اگر بازیکنان ایران کمی هوشیار تر بازی می کردند، شاید می توانستند نتیجه بهتری بگیرند. نمی گویم که می توانستیم حتما ببریم اما به هر حال نتیجه بهتر هم دور از دسترس نبود.

سرمربی تیم بسکتبال جوانان تاکید کرد: مشکل اصلی بازیکنان ایران در دیدار مقابل صربستان همان شرایط فیزیکی بازیکنان حریف بود طوریکه کاملا کم آوردند. البته شاگردانم تلاش خود را کردند و از نیمه اول هم نمره قبولی گرفتند اما در نیمه دوم مسابقه نتوانستند به عملکرد خوب خود ادامه دهند.

وی با یادآوری اینکه دومین دیدار تیم بسکتبال جوانان در جام جهانی لتونی شامگاه یکشنبه برابر میزبان مسابقات برگزار می شود، خاطرنشان کرد: بازی تیم لتونی را دیده ام، از صربستان ضعیف‌تر است اما این تیم چهار بازیکن قد بلند دارد. در کل شرایط مسابقه هم می تواند تعیین کننده باشد. سعی می کنیم روی نقاط ضعف حریف کار کنیم و اجازه ندهیم این تیم از نقاط قوت خود استفاده کند.

نوری تاکیدکرد: سعی ما این است که بازی بهتری مقابل لتونی داشته باشیم با این امید که نتیجه بازی خوب می تواند برد باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *