چهارشنبه , ۳ بهمن ۱۳۹۷

سایپا بهترین گزینه بود/کیفیت لیگ با گذشته قابل قیاس نیست


علی شفیعی در گفتگو با “ورزش تایمز”، پس از بازی هفته نخست رقابت‌های لیگ برتر والیبال و پیروزی مقابل عقاب گفت: در ابتدای بازی  شروع خوبی نداشتیم اما در ادامه کادر فنی تغییراتی اعمال کرد و بازیکنان تازه وارد به زمین نقش خود را به خوبی ایفا کردند. رفته رفته بر بازی مسلط و در نهایت پیروز شدیم.

بازیکن تیم سایپا درباره درگیری به وجود آمده در بازی گفت: درگیری خاصی نبود، لیگ ایران همیشه با این حواشی همراه است و یکسری درگیری‌های کوچک در اکثر بازی‌ها ایجاد می‌شود.

وی درباره پیوستنش به تیم سایپا اظهار کرد: سایپا تیم خوبی است. در فصل جدید گزینه‌های زیادی برای انتخاب  نداشتم چرا که برخی از تیم‌ها تنها با هدف ماندن در لیگ آمده‌اند. برخلاف سال‌های قبل که تیم‌ها برای قرار گیری در بین چهار تیم و برخی نیز برای قهرمانی می‌آمدند اما امسال  تیم‌ها اعلام کردند که بودجه محدودی دارند و فقط برای ماندن در لیگ آمده‌اند. با این شرایط سایپا بهترین گزینه بود و با سایپا قرارداد بستم.

ملی پوش والیبال درباره ارزیابی‌اش از لیگ گفت: امسال شاهد بازی‌های بسیار نزدیکی خواهیم بود اما این دلیل بر کیفیت لیگ نیست چرا که بسیاری از بازیکنان خوبِ ملی را در لیگ داخلی از دست داده‌ایم. همچنین برخی از تیم‌ها از بازیکنان دست یک استفاده می‌کنند به همین دلیل ممکن است رقابت‌ها نزدیک  باشد اما به هیچ عنوان کیفیت لیگ با سال های گذشته قابل مقایسه نخواهد بود. حتی بازیکن خارجی هم نداریم و این بسیار برای لیگ بد است. با توجه به نزدیک بودن رقابت‌ها، تیم‌ها باید بجنگندند تا پیروز شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *