شنبه , ۲۷ بهمن ۱۳۹۷

زیر پا گذاشتن آیین نامه و نادیده گرفتن حق بازیکنان در والیبال

به گزارش “ورزش تایمز”، سی و دومین رقابت‌های لیگ برتر والیبال از ۲۵ مهر ماه و با حضور ۱۳ تیم آغاز به کار خواهد کرد. رقابت‌ها در حالی قرار است آغاز شود که هنوز برخی از باشگاه های با بازیکنان تسویه حساب انجام نداده اند و این خلاف آئین نامه مسابقات لیگ است.

طبق ماده ۸ – نحوه پرداخت مبلغ قراردادها در آیین نامه سازمان لیگ فدراسیون والیبال ذکر شده است.

بر اساس بند ۸ – ۹ – برای ثبت نام هر باشگاه و صدور کارت هر بازیکن و کادر فنی، لازم است با فدراسیون والیبال، کلیه عوامل و بازیکنان تسویه حساب نمایند.

و بر اساس تبصره ۳۱: تیم های شرکت کننده در لیگ برتر و دسته اول جهت ثبت قراردادها باید فیش واریزی ۸ درصد را همراه با قرار دادها و کپی شناسنامه، کارت ملی، پایان خدمت، کارت عضویت فدراسیون، کارت بیمه ورزشی، تسویه حساب بازیکنان، کادرفنی ، فدراسیون، اجاره سالن و آئین نامه داخلی تصویب و تایید شده از سوی کمیته انضباطی را به سازمان لیگ ارائه نمایند.

زیر پا گذاشتن آیین نامه و نادیده گرفتن حق بازیکنان در والیبال

در حالیکه در آیین نامه رقابت‌ها ذکر شده تا زمان تسویه حساب باشگاه ثبت نامی صورت نخواهد گرفت و کارتی صادر نمی‌شود اما رئیس سازمان لیگ بیان کرده که تسویه حساب بازیکنان با باشگاه‌ها مشکل سازمان لیگ نیست و آنها با گرفتن وکیل می توانند پیگیر کار خود باشند.

بی اهمیت خواندن بندهای آئین نامه و نادیده گرفتن حق بازیکنان راه حلی است که سازمان لیگ انتخاب کرده تا لیگ تحت هر شرایطی برگزار شود و قوانین زیر پا گذاشته می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *