جمعه , ۹ اسفند ۱۳۹۸

زوتو: بازی ایران و برزیل همیشه سخت است


به گزارش “ورزش تایمز”، تیم ملی والیبال برزیل در پنجمین روز رقابت‌های جام جهانی والیبال موفق شد با نتیجه ۳ بر یک تیم ایران را شکست دهد تا همچنان بدون شکست مسابقات را ادامه دهد.

دال زوتو سرمربی تیم ملی برزیل در نشست خبری بعد از بازی مقابل ایران گفت: برای این پیروزی بسیار خوشحال هستم. مسابقه بین دو تیم ایران و برزیل همیشه سخت است.ایرانی ها خیلی خوب دریافت کردند و در دفاع اشتباه کمی داشتند. از این پیروزی و امتیازهایی که به ما دادند بسیار خوشحالم. به نظرم ایران ترکیب خوبی از بازیکنان جوان و با تجربه را در اختیار داشت. همینطور باید بگویم برزیل نیز در این بازی بازیکان جوان و با تجربه را داشت که برای ما خوب بود.

سرمربی برزیل در ادامه درباره ۵ پیروزی و بازی مقابل آرژانتین حریف بعدی آنها گفت: ۵ پیروزی خیلی برایمان مهم است اما هنوز در میانه یک تورنمنت طولانی قرار داریم، پس نمی‌توانیم درباره آنچه رخ خواهد داد چیزی بگوییم یا اینکه تیم قهرمان را پیش بینی کنیم.حالا می‌توانم بگویم باید تمرکز را شدت ببخشیم. اگر به خودمان استراحت دهیم می‌تواند فاجعه شود. می‌دانیم آرژانتین تیم خوبی است. چند ماه پیش مقابل این تیم ۳ بر ۲ پیروز شدیم اما سطح تیم آرژانتین بهبود یافته است به همین دلیل پس از ۵ پیروزی نمی‌توانیم آرام باشیم. آنالیز و فیلم‌ها را تماشا می‌کنیم تا برای بازی آینده مطمئن شویم که آماده‌ایم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *