چهارشنبه , ۷ خرداد ۱۳۹۹

روند رو به رشدی داریم/ قول قهرمانی نمی‌دهم


عظیم جزیده در گفتگو با “ورزش تایمز” درباره بازی روز پنجشنبه مقابل تیم سپاهان اصفهان گفت: تیم سپاهان مانند سایر تیم‌ها قابل احترام است. دوبازی گذشته این تیم را آنالیز و روی نقاط قوت و ضعف این تیم کار خواهیم کرد تا با پیروزی مقابل سپاهان از زمین خارج شویم. سپاهان در زمین خودش بازی دارد اما از حضور تماشاگر محروم است و این به نفع ما خواهد بود. تمام عزم خود را جزم خواهیم کرد تا با پیروزی این بازی به سود ما شود.

سرمربی تیم والیبال شهرداری گنبد در ادامه افزود: امسال تیم‌ها به هم نزدیک هستند و هیج تیمی از قبل برنده نیست. در هیچ کجای دنیا مسابقات به این صورت با این فشردگی برگزار نمی‌شود. شرایط جغرافیایی ایرن با سایر کشورها متفاوت است و به راحتی نمی توان پرواز داشت. ما باید ابتدا به تهران پرواز داشته باشیم و سپس به شهر و استان دیگر برویم. این روند برای بازیکنان آسیب رسان است.

وی افزود: اگر رقابت‌ها با ۱۴-۱۶ تیم در دو گروه برگزار شود و تیم هایی که از نظر استانی نزدیک هم هستند با یکدیگر رقابت کنند، هزینه مالی تیم ها کاهش و فشار از روی بازیکنان و باشگاه کم تر می شود ولی متاسفانه هیچ الگویی از سایر کشورها نمی‌گیرند. اگر نمی توانند لیگ پویایی داشته باشیم حداقل مسابقات را از برج ۵ آغاز کنند چرا باید به خاطر تیم ملی مسابقات را تعطیل کنند؟

جزیده افزود: یک جا باید مقابل یک سری مسائل ایستاد تا نظم حکمفرما شود و ورزش حرفه ای داشته باشیم.

او درباره هدف تیمش در مسابقات لیگ برتر گفت: در شرایط خوبی قرار داریم و برنامه ریزی خوبی انجام داده‌ایم. حدود سه ماه تمرینات سخت و فشرده‌ای انجام داده‌ایم. روند رو به رشدی داریم امیدوارم این روند را ادامه دهیم. دوست دارم والیبال گنبد را به شرایط ایده آل برسانم. هیچ قولی برای قهرمانی نمی‎‌دهم اما برنامه ریزی کرده ایم که همه به والیبال گنبد احترام بگذارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *