سه شنبه , ۴ تیر ۱۳۹۸

روند داوری بازی مقابل پتروشیمی امروز عادلانه تر بود


به گزارش “ورزش تایمز”، هماد سامری عصر امروز پس از برد تیمش مقابل پتروشیمی بندر امام در جمع خبرنگاران افزود: بازی امروز مقابل پتروشیمی همچون بازی دیروز به لحاظ فنی بسیار خوب و از سطح بالایی برخوردار بود.

وی اظهار کرد: وقتی داوری که باید تجربه لازم را داشته باشد؛ آن‌هم برای بازی در سطح لیگ برتر که بتواند بازی را خوب مدیریت کند، نباشد بازی مثل دیدار دیروز مقابل پتروشیمی شکل مناسبی نخواهد داشت.

سرمربی تیم بسکتبال پالایش نفت آبادان تصریح کرد: روند بازی امروز کم اعتراض بود و تنها به بازی پرداخته شد و مشکل خاصی نبود، شاید اگر قضاوت بازی دیروز هم مثل امروز عادلانه تر بود و مدیریت خوبی داشت اکنون نتیجه دو هیچ به نفع ما بود که برای ما کاری بسیار بزرگی است اما به هر حال توانستیم سریع برگردیم.

سامری یادآور شد: ما روزهای پنجشنبه و جمعه هفته جاری در آبادان دو بازی سخت داریم که امیدواریم بتوانیم خوب مدیریت کنیم و نتیجه بگیریم.

وی، درباره شانس فینالیست شدن تیمش گفت: به طور قطع تمام بازی‌ها سخت خواهد بود، دو بازی در آبادان بسیار سخت است و در حال حاضر بردمان یک به یک است، تنها حسن بازی امروز این بود که توانستیم برگردیم و دو هیچ از حریف عقب نمانیم، امیدوارم در دو بازی که در آبادان داریم برای برد تمام تلاشمان را خواهیم کرد.

به گزارش “ورزش تایمز”، در دومین دیدار از مرحله نیمه نهایی رقابت‌های لیگ برتر بسکتبال کشور عصر امروز تیم‌های پالایش نفت آبادان و پتروشیمی بندر امام در محل سالن اندیشه ماهشهر به دیدار یکدیگر رفتند که این بازی در پایان با نتیجه درخشان ۶۸ بر ۵۸ به سود نفتی‌ها به پایان رسید.

تیم بسکتبال پالایش نفت آبادان توانست در کوارترهای اول، سوم و چهارم با نتایج ۱۴ بر ۱۰، ۲۱ بر ۱۵ و ۲۰ بر ۱۹ از حریف قدرتمندش پتروشیمی بندر امام پیشی بگیرد و برتر میدان باشد، کوارتر دوم تنها فرصتی بود که تیم پتروشیمی نتوانست ۱۴ بر ۱۳ نتیجه را به نام خود ثبت کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *