شنبه , ۴ بهمن ۱۳۹۹

رقابت‌های سختی در پیش داریم/ اختلافی با امیر حسینی ندارم


به گزارش “ورزش تایمز”، هفته دوم رقابت‌های لیگ برتر والیبال روز چهارشنبه با برگزاری هفت دیدار پیگیری ‌می‌شود. تیم سایپا در حالی مقابل تیم خاتم اردکان صف آرایی خواهد کرد که مانند هفته نخست امین اسماعیل نژاد، یکی از پشت خط زن‌های خود را به دلیل مشمول بودن در اختیار ندارد و رضا صفایی، تنها پشت خط این تیم در این بازی خواهد بود. ممکن است مصطفی کارخانه در بازی مقابل خاتم از سید محمد موسوی نیز در این پست استفاده کند.

رضا صفایی در گفتگو با “ورزش تایمز” درباره بازی روز چهارشنبه مقابل خاتم اردکان گفت: تیم اردکان از تیم‌های خوب لیگ برتر است. برای پیروزی به اردکان می‌رویم. بازی سختی خواهیم داشت اما پس از دیدار هفته نخست تمرینات و ریکاوری خوبی پشت سر گذاشته ایم و آماده هستیم.

پشت خط زن تیم سایپا درباره غیبت اسماعیل نژاد گفت: اسماعیل نژاد یکی از بازیکنان آینده دار والیبال است. ناخواسته مشکلی برایش پیش آمده است و امیدوارم داورزنی و وزارت ورزش برای حل مشکل اسماعیل نژاد کمک کنند.

وی در پاسخ به این سوال که غیبت اسماعیل نژاد فشار را بر روی شما بیش تر کرده است؟ گفت: چندین سال است که در لیگ بازی می‌کنم. فشاری رویم نیست اما نگاه‌ها بیش تر شده است، باید تمرینات بیش تری انجام دهم تا برای تیم تاثیر گذار باشم.

صفایی درباره شایعه اختلاف با امیر حسینی نیز گفت: چنین چیزی وجود ندارد. حسینی از بهترین پاسورهای والیبال است. باید مجسمه او را ساخت که در این سن و سال بازی های خوبی به نمایش می گذارد. چندین سال با امیر حسینی هم بازی بوده ام و قهرمانی لیگ را به دست آوردیم.

وی درباره تاثیر کرونا بر رقابت‌های لیگ برتر گفت: تیم سایپا در شروع تمرینات بسیاری از بازیکنانش را به دلیل ایتلا در اختیار نداشت. خداروشکر وضعیت در ادامه بهتر شد و پس از دو هفته همه به تمرینات بازگشتند. مشکل خاصی نداریم. هر ۱۰ روز یک بار از تیم تست کرونا گرفته می‌شود. از باشگاه تشکر می کنم که با وجود هزینه بالا اما این تست ها را هر ۱۰ روز یکبار انجام می دهد.

پشت خط زن تیم والیبال سایپا در پایان گفت: سال سختی در لیگ برتر خواهیم داشت. چند تیم از جمله سپاهان، شهرداری ارومیه، هراز آمل و … مدعی قهرمانی هستند. بازی های سختی در پیش داریم. امیدوارم هر تیمی که تمرینات خوبی پشت سر گذاشته و شایستگی دارد به قهرمانی دست یابد و هوادارانش را خوشحال کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *