شنبه , ۲۷ بهمن ۱۳۹۷

راهیابی تیم ملی بسکتبال با ویلچر مردان به فینال 


به گزارش خبرنگار اعزامی مهر از اندونزی، تیم ملی بسکتبال با ویلچر کشورمان در دیدار نیمه نهایی به مصاف تیم کره جنوبی رفت. کوارتر نخست این دیدار با امتیاز گیری ملی پوشان ایران آغاز شد و شاگردان دستیار توانستند با بازی خوب خود اختلاف امتیازشان را با کره جنوبی افزایش دهند و ۸ بر ۲ پیش بیفتند. اما در ادامه تیم کره سعی کرد اختلاف امتیاز ایجاد شده را کاهش دهد و در نهایت این کوارتر با امتیاز ۲۱ بر ۱۴ به پایان رسید.

کوارتر دوم را تیم ملی کشورمان طوفانی آغاز کرد و توانست ۹ بر صفر از حریف پیش بیفتد. در ادامه زمانی که تیم ایران ۱۳ بر ۲ پیش بود سرمربی تیم کره تقاضای وقت استراحت فنی کرد تا وقفه ای در امتیازگیری شاگردان دستیار ایجاد کند. این کوارتر با امتیاز ۲۲ بر ۸ به سود ایران تمام شد تا نیمه اول این دیدار را شاگردان دستیار ۴۲ بر ۲۲ پیش باشند.

کوارتر سوم با امتیازگیری تیم کره آغاز شد. اما در ادامه این مردان بسکتبال با ویلچر ایران بودند که توانستند ۸ بر ۳ از حریف خود پیشی بگیرند. در نهایت این کوارتر هم با نتیجه ۲۲ بر ۱۰ به سود تیم ایران تمام شد. 

کوارتر چهارم هم شاگردان دستیار با نتیجه ۲۵ بر ۲۰ به پیروزی رسیدند تا در مجموع با امتیاز ۸۹ بر ۵۲ و عبور از حریف کره ای خود به فینال صعود کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *