جمعه , ۲۶ بهمن ۱۳۹۷

راحت‌تر می‌توانستیم بازی مقابل شهرداری تبریز را پیروز شویم


به گزارش “ورزش تایمز”، در دیدار یازدهم رقابت‌های لیگ برتر والیبال، دو تیم سایپای تهران و شهرداری تبریز امروز در خانه والیبال مقابل یکدیگر قرار گرفتند و در پایان سایپای تهران موفق شد در یک دیدار نزدیک با نتیجه سه بر یک پیروز شود.

پیمان اکبری پس از پیروزی مقابل تیم شهرداری تبریز در جمع خبرنگاران حاضر شد و گفت: به هر دو تیم خسته‌نباشید می‌گویم مخصوصاً به تیم خودم که در لحظات حساس و سخت بازی، کم نیاوردند و جنگیدند تا در نهایت پیروز بازی شدیم. انصافاً تیم تبریز نیز امروز بسیار خوب بازی کرد و برای این تیم در ادامه آرزوی موفقیت دارم.

سرمربی تیم والیبال سایپا افزود: از نظر فنی شاید در برخی از امتیازات تیم ما برتر بود اما نتوانستیم به نحو احسن از این موقعیت استفاده کنیم؛ همانطور که در ست چهارم سه امتیاز از حریف پیش بودیم و از این شرایط استفاده نکردیم تا بازی کمی برای ما دشوار شود. ما راحت می‌توانستیم از موقعیت‌های خود استفاده کنیم و پیروز شویم.

وی تصریح کرد: موضوع دیگر این است که هفته گذشته بازی سختی در مشهد پشت سر گذاشتیم و اتفاقات و حواشی در این بازی برایمان رخ داد که نمی‌خواهم درباره آن صحبت کنم. امروز حمزه زرینی را که یکی از مُهره‌های تأثیرگذار ما بود، در اختیار نداشتیم که این کار را برای ما سخت کرد اما خداراشکر که در نهایت پیروز شدیم.

اکبری در پاسخ به سؤالی مبنی بر اینکه آیا اعتراضاتی که تیم شهرداری تبریز نسبت به داوری داشت را قبول دارید یا خیر؟ گفت: من در جایگاهی نیستم که بخواهم درباره داوری صحبت کنم. دو ناظر امروز در سالن حاضر بودند و شاید بهتر باشد شما پاسخ خود را از آنها بگیرید. در برخی از صحنه‌ها هر دو تیم اعتراضاتی را داشتیم که ممکن است برخی از این اعتراضات وارد باشد.

سرمربی تیم والیبال سایپا در پاسخ به سؤال دیگری مبنی بر اینکه زمانی که شما نتیجه بازی را واگذار می‌کنید، حاضر به پاسخگویی به سؤالات خبرنگاران نیستید. برد امروز شما برای حضور و پاسخ به سؤالات تأثیرگذار است یا خیر؟ خاطرنشان کرد: من فکر می‌کنم شما دو هفته عقب‌تر هستید چرا که من در مشهد و پس از باخت مقابل این تیم، مصاحبه کردم. دلیل مصاحبه نکردن من در اینجا به دلیل برخی از مشکلاتی است که چون نمی‌خواهم تیم به حاشیه برود، درباره آنها صحبت نمی‌کنم؛ مشکلاتی که ناخواسته وجود دارد و اگر من بخواهم در حالت عصبانیت درباره آنها صحبت کنم، ممکن است دچار جریمه و کمیته انضباطی شوم بنابراین بهتر است سکوت کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *