شنبه , ۲۷ بهمن ۱۳۹۷

رئوفی: امیدوارم تیم والیبال ساحلی «ب» به نیمه نهایی صعودکند


به گزارش خبرنگار اعزامی مهر از اندونزی، رحمان رئوفی بازیکن تیم ملی والیبال ساحلی «الف» پس از شکست از تیم چین بیان داشت: بازی حساسی با چین داشتیم که متأسفانه بازی را واگذار کردیم و نتوانستیم به جمع چهار تیم راه پیدا کنیم، همه تلاشمان را کردیم ولی بعضی روزها تاکتیک ها اجرا نمی شود.

وی ادامه داد: تیم ما از قدرت‌های آسیا به شمار می‌رود و قهرمانی های بسیاری دارد. امیدوارم تیم «ب» قطر را شکست دهد  و به جمع چهار تیم برود چون والیبال ساحلی ما هنوز در بازی‌های آسیایی موفق به کسب مدال نشده است.  سال گذشته قهرمان آسیا شدیم ولی این بازی‌ها فرق دارد، امیدوارم تیم «ب»  به جمع چهار تیم صعود و دل مردم را شاد کند.

رئوفی افزود: این بازی‌ها خیلی مهم هستند، من برای نخستین بار در بازی‌های آسیایی ۲۰۰۲ بوسان قرار بود به بازی های آسیایی اعزام شوم آن زمان ۲۳ سالم بود ولی روز پرواز اعزام نشدیم دلیلش هم نمی دانم . این دوره برای دومین بار بود که به المپیک آسیایی اعزام شدیم. سال ۲۰۱۴ هم قهرمان آسیا شدیم ولی اعزام نشدیم، شرایط المپیک آسیایی متفاوت است هرچه بیشتر تجربه کسب کنیم عملکرد بهتری در زمین خواهیم داشت. در مجموع تیم  والیبال ساحلی عملکرد خوبی در این دوره از بازی‌ها داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *