شنبه , ۱ آذر ۱۳۹۹

دیگر نمی‌توان به ستاره‌ها دل بست/ موسوی با سایپا قرارداد دارد


به گزارش “ورزش تایمز”، در دیدارهای هفته هشتم رقابت‌های لیگ برتر والیبال تیم سایپا با شکست شهرداری قزوین با یک بازی کمتر، به رده چهارم جدول رده‌بندی صعود کرد. نارنجی‌پوشان فردا (سه‌شنبه) در دیدارهای هفته نهم مقابل تیم آذر باتری ارومیه صف‌آرایی خواهند کرد.

مصطفی کارخانه سرمربی سایپا در گفتگو با “ورزش تایمز”، درباره پیروزی تیمش مقابل تیم شهرداری قزوین گفت: بازی خوبی بود، پس از حدود یک ماه تعطیلی موفق شدیم با نتیجه سه بر صفر پیروز شویم. کم و کاستی‌هایی وجود داشت اما همین که توانستیم سه بر صفر پیروز شویم، برد ارزشمندی بود.

سرمربی تیم والیبال سایپا ادامه داد: در شرایط کرونا همه چیز سخت است. امیدوارم تیم روند رو به بهبودی داشته باشد. تمرینات خوبی پشت سر گذاشته‌ایم. همانطور که می‌دانید تمام تیم‌ها طعم باخت را چشیده‌اند و به یکدیگر نزدیک هستند. از الان نمی‌توان قضاوت کرد اما همه تیم‌ها شانس قهرمانی دارند.

وی تأکید کرد: فرصت خوبی به جوانان در این دوره از رقابت‌ها داده شد. دیگر نمی‌توان فقط به ستاره‌ها دل بست. جوانان نمایش خوبی داشته‌اند. تیمی موفق خواهد شد که برنامه‌ریزی، همدلی و چشم‌انداز خوبی داشته باشد. عملکرد فنی نیز مهم است.

کارخانه درباره دیدار فردا مقابل تیم آذر باتری ارومیه گفت: درست است که این تیم نتیجه نگرفته اما قابل احترام است. این تیم به تازگی از دسته یک وارد لیگ برتر شده و کار سختی در پیش دارد. آذر باتری چیزی برای از دست دادن ندارد و با انگیزه مقابل ما ظاهر خواهد شد؛ باید تیم را مدیریت کنیم و به پیروزی نیاز داریم.

سرمربی تیم والیبال سایپا درباره برگزاری متمرکز مسابقات افزود: بهترین تصمیم، برگزاری مسابقات به شیوه متمرکز بود چرا که رفت‌وآمدها و حضور در فرودگاه کاهش پیدا کرد. هر چه ارتباطات کاهش یابد، در قطع زنجیره انتقال کرونا مؤثر است. امیدوارم اتفاقی رخ ندهد و لیگ به سرانجام برسد. همه باید پروتکل‌های بهداشتی را رعایت کنند.

وی در مورد غیبت سید محمد موسوی در تیم سایپا هم گفت: غیبت موسوی دو دلیل دارد؛ نخست اینکه او به دلیل ابتلا به کرونا مدتی از تمرینات دور بود و شرایط بدنی مناسبی نداشت و دوم نیز بحث حضورش در ایتالیا مطرح است. نمی‌توانم اظهارنظری در این زمینه ارائه دهم. این موضوع را به باشگاه سپرده‌ام. موسوی با سایپا قرارداد دارد و باشگاه در این زمینه تصمیم‌گیری می‌کند.
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *