چهارشنبه , ۶ مرداد ۱۴۰۰

دیدار تدارکاتی حریفان در توکیو/ تیم ملی ایران پیشنهادات را رد کرد


به گزارش “ورزش تایمز”، تیم ملی والیبال ایران روز شنبه در نخستین دیدار مرحله گروهی بازی‌های المپیک باید مقابل حریف پر قدرت خود یعنی لهستان، قهرمان جهان در سال ۲۰۱۸ صف‌آرایی کند.

تیم‌های والیبال شرکت کننده در بازی‌های المپیک در دهکده بازی‌ها مستقر شده‌اند و انجام دیدارهای تدارکاتی یکی از برنامه‌های مهم حریفان برای شروع پرقدرت در مسابقات می‌باشد.

تیم ملی والیبال ایران که پیش از حضور در لیگ ملت‌ها هیچ دیدار تدارکاتی برگزار نکرده بود قرار بود پیش از آغاز بازی‌های المپیک چند دیدار تدارکاتی در توکیو برگزار کند. اما امیر خوش خبر سرپرست تیم ملی والیبال، روز سه شنبه خیال همه را راحت کرد و گفت: متأسفانه شرایط و محدودیت اجازه انجام بازی‌های تدارکاتی را نمی‌دهد و به همین دلیل بازی‌های تدارکاتی پیش بینی شده لغو شد!

خوش خبر در حالی این ادعا را داشته که شرایط و محدودیت‌ها اجازه انجام بازی تدارکاتی را نمی‌دهد که تیم‌های روسیه و ایتالیا همان روز یک دیدار تدارکاتی را برگزار کردند،

همچنین “ورزش تایمز” کسب اطلاع کرد که تیم‌های روسیه، فرانسه و آمریکا درخواست برگزاری دیدار تدارکاتی را به ایران داده بودند و حتی تا روز سه شنبه نیز پیگیری کردند اما پاسخ روشنی از سمت ایران به آنها داده نشد.

مشخص نیست مسئولان تیم ملی والیبال ایران چرا به پیشنهادهای رسیده پاسخ منفی دادند. با شناختی که الکنو وجود دارد بعید است وی درخواست برای دیدار تدارکاتی را رد کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *