سه شنبه , ۶ فروردین ۱۳۹۸

دومین پیروزی لبنان مقابل عراق رقم خورد/ صدرنشینی موقت


به گزارش “ورزش تایمز”، در روز دوم مسابقات بسکتبال نوجوانان غرب آسیا بعدازظهر یکشنبه تیم‌های لبنان و عراق در سالن امام خمینی (ره) گرگان به مصاف هم رفتند که این دیدار با برتری ۹۶ بر ۴۴ لبنان همراه شد.

لبنانی‌ها در هر چهار کوارتر به ترتیب با نتایج (۱۴ – ۳۰)، (۴ – ۱۹)، (۱۷ – ۲۷) و (۹ – ۲۰) پیروز شدند تا شروعی قدرتمندانه در این رقابت ها داشته باشند.

در این دیدار تیم لبنان با سرمربیگری جاد الحاج و ترکیب اولیه امین المعلوف، کارل کوزاه، رودی الحاج، یوسف خیاط و ملک العواد در میدان حاضر شد و در آن سو بلال حاتم سرمربی عراق تیمش را با ترکیب اولیه حسین الربایا، حسین المایالی، عبید عامر، منجد حیدر و مصطفی خورشید به میدان فرستاد.

در این دیدار یوسف خیاط از تیم لبنان با کسب ۳۰ امتیاز و ۱۰ ریباند (دبل دبل)، چهار پاس گل، دو توپ ربایی و مجموع اثرگذاری ۳۹ بهترین بازیکن زمین شد.

قضاوت این دیدار را محمد طاها (اردن) به عنوان سرداور بر عهده داشت و حسام سیبانی (عمان) و محمد رجبی (ایران) به عنوان داوران اول و دوم وی را یاری کردند.

تیم لبنان با پیروزی مقابل عراق با کسب دو برد، بدون باخت و چهار امتیاز موقتا صدرنشین شد.

در دیدار دوم روز نخست تا دقایقی دیگر تیم‌های سوریه و اردن به مصاف یکدیگر می‌روند.

لازم به ذکر است؛ مسابقات بسکتبال نوجوانان غرب آسیا با حضور تیم‌های ایران، لبنان، سوریه، اردن و عراق، به میزبانی گرگان در حال برگزاری است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *