پنجشنبه , ۱ آبان ۱۳۹۹

دشتستان کرونایی شد و نیامد/ کرمی: کمیته انضباطی بررسی می کند


به گزارش “ورزش تایمز”، سی و سومین دوره رقابت‌های لیگ برتر هندبال باشگاه‌های کشور یادواره شهید پور جعفری در بخش مردان ساعاتی دیگر در تهران و در تالار شهید سلیمانی فدراسیون آغاز به کار می‌کند. اما در آستانه آغاز لیگ شاهد عدم حضور یک تیم به دلیل اعلام ابتلای بازیکنان اش به بیماری کرونا خواهیم بود. مسئولین تیم ستارگان دشتستان از گروه A به فدراسیون هندبال اعلام کرده‌اند که تست کرونا نیمی از اعضای تیم در شهر خودشان مثبت است و به همین دلیل به تهران نیامده‌اند.

مراد کرمی در گفتگو با “ورزش تایمز”، گفت: طبق اعلام قبلی تیم‌ها در تاریخ سوم و سیزدهم مهرماه در شهرهای خود تست کرونا داده‌اند و بعد از آن هم با ورود به تهران دو مرتبه تست داده‌اند که در جواب گروه اول مشکلی نبود و جواب گروه B هم امروز می‌آید تا اگر مشکلی نباشد مسابقات این گروه هم فردا آغاز شود.

وی افزود: خوشبختانه جز دو مورد که از قبل هم به ما اعلام کرده بودند هیچکدام از تیم‌ها و بازیکنان و کادر مشکلی نداشتند. اما مسئولین تیم دشتستان اعلام کرده‌اند که نیمی از بازیکنان شأن کرونا دارند و به همین دلیل به تهران نیامده‌اند.

رئیس کمیته مسابقات و داوران فدراسیون هندبال خاطرنشان کرد: طبق پروتکل اعلامی باید ۳۵ درصد از اعضای یک تیم مشکل داشته باشند تا بتوانند از لیگ کناره گیری کرده یا مسابقه آنها لغو شود. تیم دشتستان در شهر خودشان و در آزمایشگاه محلی تست داده‌اند و اعلام کرده‌اند که تعدادی از بازیکنان شأن مشکل دارند.

وی ادامه داد: طبق قوانین کمیته مسابقات، این تیم باید مدارک و مستندات پزشکی خود را به فدراسیون ارائه دهد و در نهایت کمیته انضباطی و کمیته کرونای فدراسیون در خصوص عدم حضور موجه این تیم در لیگ تصمیم گیری کند.

به گزارش “ورزش تایمز”، در اولین روز از مسابقات لیگ برتر هندبال باشگاه‌های کشور در بخش مردان در امروز شنبه ۱۹ مهرماه شاهد برگزاری سه رقابت در گروه A خواهیم بود.

پرسپولیس بهبهان و نیروی زمینی شهید شاملی مسابقه افتتاحیه را برگزار می‌کنند که به صورت مستقیم از تلویزیون جمهوری اسلامی پخش خواهد شد. پاس ناجای قم و ذوب آهن اصفهان هم در ساعت ۱۶:۳۰ روبروی هم قرار می‌گیرند. بازی بین تیم ستارگان دشتستان و نفت و گاز گچساران هم به دلیل عدم خضور تیم ستارگان برگزار نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *