جمعه , ۱۵ اسفند ۱۳۹۹

در لحظاتی از بازی تمرکزمان را از دست دادیم/ مهم انسانیت است


به گزارش “ورزش تایمز”، در بازی نخست مرحله پلی آف رقابت‌های لیگ برتر والیبال امروز تیم سایپا مقابل تیم سیرجان با نتیجه سه بر دو شکست خورد.

ناصر شهنازی سرمربی تیم والیبال سایپا پس از شکست تیمش گفت: بازی خوبی بود و هر دو تیم تلاش زیادی کردند. در لحظاتی از بازی تمرکز خود را از دست دادیم و فاصله زیاد شد. دیگر نتوانستیم به بازی برگردیم. نه زندگی تمام شده و نه والیبال. هنوز یک بازی دیگر باقی مانده است.

وی افزود: تیم سیرجان با این پیروزی آرامش بیشتری برای روز پنج شنبه خواهد داشت. ما نیز برای بازی بعد آماده می‌شویم. مطمئن باشید که تکلیف تیم صعود کننده به مرحله بعد، در دو بازی تمام نخواهد شد.

شهنازی درباره دلایل شکست تیمش گفت: طبیعی است. هر دو تیم خوب و جنگنده هستند. یک روز آنها شرایط بهتری دارند و یک روز ما. امروز شرایط آنها بهتر از تیم سایپا بود. پیروز شدند اما اتفاق خاصی رخ نداده است. این پیروزی نوش جانشان.

سرمربی تیم والیبال سایپا تصریح کرد: پس از سال‌ها مربیگری و تجربه این را می گویم که زندگی همچنان ادامه دارد. مهم این است که در زندگی انسان درستی باشیم.

شهنازی در پاسخ به سوال “ورزش تایمز” مبنی بر اینکه در لحظات حساس بازی، پاسور باتجربه خود را بیرون کشیدید و از جوان‌ها استفاده کردید آیا اعتماد بیشتری به آنها داشتید؟ اظهار داشت: بازی در لحظاتی گیر کرد. طبیعی است زمانی که شرایط نامطلوب داشته باشیم، باید حرکتی انجام دهیم. نهایت استفاده خود را از بازیکنان کردیم. آنها نیز عملکرد بدی نداشتند.

وی درباره عصبانیتش در انتهای بازی گفت: عصبانی نشدم بلکه از برخورد و داد و بیداد حریف و عملکرد ناظر ناراحت شدم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *