جمعه , ۲۱ خرداد ۱۴۰۰

درتمام فاکتورها بهتر از کانادا بودیم/کارسختی برابر ایتالیا نداریم


به گزارش “ورزش تایمز”، تیم ملی والیبال ایران در نخستین بازی از هفته دوم رقابت‌های لیگ ملت‌ها روز پنجشنبه با نتیجه ۳ بر یک تیم ملی کانادا را شکست داد.

رضا مؤمنی مقدم در گفتگو با خبرنگارمهر درباره بازی ملی پوشان ایران مقابل تیم ملی کانادا گفت: بازی تاکتیکی از دو تیم ایران و کانادا را شاهد بودیم. بازی برای هر دو تیم اهمیت ویژه ای داشت چرا که در مقدماتی المپیک با یکدیگر همگروه خواهند بود و برد برای هر دو تیم مهم بود.

وی تاکید کرد: الکنو از ترکیباصلی خود در دیدار مقابل کانادا استفاده کرد چرا که اهمیت مقدماتی المپیک لحاظ شد و توانستیم پیروز شویم. در دفاع، عملکرد خوبی داشتیم. در سرویس هم عملکرد تیم فوق العاده بودیم بویژه میثم صالحی. در حملات نفوذ خوبی داشتیم و با حضور سعید معروف آمار خوبی رقم خورد.

کارشناس والیبال تاکید کرد: در سه ستی که پیروز شدیم اشتباهات کمی داشتیم و در تمام فاکتورها بهتر از کانادا بودیم. تنها نقطه ضعف ایران دفاع داخلی بود که با برطرف کردن این نقطه ضعف می‌توانیم در امتیاز حملات برگشتی نیز موفق شویم تا به راحتی به پیروزی دست یابیم.

مؤمنی مقدم در باره بازی روز جمعه مقابل ایتالیا نیز گفت: کار سختی مقابل ایتالیا نخواهیم داشت چرا که حریف با بازیکنانی نوجوان و جوانان خود در لیگ ملت‌ها شرکت کرده است. به احتمال بسیار الکنو نیز از بازیکنان جوان مقابل این تیم استفاده خواهد کرد به ویژه بردیا سعادت و مرتضی شریفی تا آنها نیز محک بخورند و کادر فنی به شناخت خوبی از تیم دست یابد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *