شنبه , ۱۰ اسفند ۱۳۹۸

داورزنی: تمام فدراسیون‌ها اظهارنامه مالیاتی ارائه نکرده بودند


به گزارش “ورزش تایمز”، محمدرضا داورزنی پس از مراسم قرارداد و تجلیل با حامیان مالی دومیدانی گفت: رشته های پایه ما  جزو رشته  هایی هستند که حتما باید از حامیان مالی کمک گرفته شود. حضور قوه های اقتصادی که می خواهند برندشان مطرح شود کمک متقابلی می کند. فدراسیون هایی که از حامیان مالی کمک می گیرند برای حضور در مسابقات نیز با مشکلات کمتری همراه هستند.

وی در خصوص چگونگی هزینه کردن قراردادهای مالی و مشکلات مالیاتی عنوان کرد: از منظر قانون همه موظفند مالیات ها را پرداخت کنند. اظهارنامه مالیاتی در همه فدراسیون ها در طی چند سال اخیر ارائه نشده بود و گاها فکر می شد از مالیات معاف هستند. همه ما واقف هستیم که خود فدراسیون ها مالیات بگیر هستند و در همه فدراسیون ها فراگیر است. فدراسیون ها تفاهم نامه ای را با وزارتخانه امضا می کنند و همه مسائل مالی مشخص است و هر سال هم بازرسان و حسابرسان قانونی موضوع را پیگیری می کنند.

معاون وزیر ورزش در خصوص مجمع فدراسیون دوومیدانی و بدهی های مالیاتی فدراسیون های ورزشی گفت: وزارت ورزش تا به امروز حدود ۴ مرحله به فدراسیون ها پرداختی داشته است. هفته آینده هم سعی می کنیم تفاهم نامه امسال را با تمام فدراسیون ها امضا کنیم.

ادامه دارد…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *