جمعه , ۲۷ فروردین ۱۴۰۰

حضور ۵ ورزشکار استان مرکزی در اولین اردوی آمادگی تیم ملی هندبال


غلامعلی اکبرآبادی در گفتگو با “ورزش تایمز”، اظهار کرد: بر اساس تصمیم کمیته فنی فدراسیون هندبال جمهوری اسلامی ایران، پنج ورزشکار هندبالیست استان مرکزی برای حضور در اولین دوره اردوی آمادگی تیم ملی در رده سنی امید و نوجوانان دعوت شدند.

وی افزود: در همین ارتباط ابوالفضل لطفی در رده سنی امید و امیر عباس زارعی، رامتین نجفی، مهران اکبری و علی اکبر اشقلی در رده سنی نوجوانان به اولین دوره اردوی آمادگی تیم ملی هندبال در سال ۱۴۰۰ دعوت شدند.

اکبرآبادی خاطر نشان کرد: اولین دوره اردوی تیم ملی رده سنی امید، در سال ۱۴۰۰ از نوزدهم ماه جاری به مدت یک هفته به میزبانی تهران و اولین دوره اردوی آمادگی تیم ملی هندبال نوجوانان نیز از هفدهم ماه جاری به مدت یک هفته در شاهرود برگزار می‌شود.

رئیس هیأت هندبال استان مرکزی بیان کرد: هم اکنون ۸۰ مربی فعال با این هیأت همکاری دارند که از این تعداد ۵۰ نفر زن و ۳۰ نفر مرد هستند. همچنین ۶۰ داور فعال با این هیأت همکاری دارند که ۳۰ زن و۳۰ مرد هستند.

به گفته اکبرآبادی، حدود ۹۰۰ ورزشکار زن و ۴۳۰ ورزشکار مرد به صورت سازمان یافته در ورزش هندبال استان مرکزی حضور دارد.

وی افزود: البته این رقم در سال‌های گذشته بیش از این بوده است اما به دلیل شیوع ویروس کرونا، رقم ورزشکاران سازمان یافته طی یک سال گذشته کاهش یافته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *