چهارشنبه , ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۰

حضور نماینده وزارت ورزش در فدراسیون بسکتبال


به گزارش “ورزش تایمز” و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، سید محمد شروین اسبقیان در جلسه با اعضای فدراسیون بسکتبال و نمایندگان وزارت ورزش و جوانان داشت گفت: باید از زحمات چندین ساله محمود مشحون تشکر کنم. او تصمیم درستی گرفت و وقتی احساس کرد ممکن است بسکتبال به خطر بیفتد با بزرگواری به همه ما درس داد.

مدیر کل امور مشترک فدراسیون ها ادامه داد: تاکید وزیر ورزش و جوانان و معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای این است که در آینده حتما از تجربیات محمود مشحون استفاده شود. جامعه بسکتبال بسیار فرهیخته و خاص هستند و شکی در این نیست که در ادامه هم باید مثل قبل از یک رییس فرهیخته و با دانش بهره مند شوند.

اسبقیان در ادامه با اهدای حکم سرپرستی فدراسیون بسکتبال از طرف وزیر ورزش و جوانان به نصرالله پریچهره گفت: پریچهره از مدیران باسابقه و ارزشی وزارت ورزش وجوانان است که سابقه او بر کسی پوشیده نیست. مطمئن هستیم با اعتمادی که سلطانی فر به ایشان دارد انتخابات فدراسیون بسکتبال به زودی و به نحو احسن برگزار خواهد شد.

نصرالله پریچهره هم ضمن تشکر از زحمات محمود مشحون زمان ثبت نام کاندیداها را از روز شنبه آینده اعلام کرد و گفت: ماموریت ما اینجا کاملا مشخص است. در صدد هستیم تا قبل از انتخابات کمیته ملی المپیک، رییس جدید فدراسیون را از طریق انتخابات اعلام کنیم تا بسکتبال بدون مشکل به مسیر موفق خود ادامه دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *