سه شنبه , ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸

حضور در بازی رده‌بندی توجیهی ندارد/ برای دبیری به تهران می‌آیم


به گزارش “ورزش تایمز”، دو تیم پیام مشهد و کاله مازندران که از صعود به مرحله فینال مسابقات لیگ برتر والیبال بازماندند د ر نامه‌ای به فدراسیون والیبال خواستار عدم برگزاری بازی رده بندی شدند.

سرمربی والیبال پیام مشهد در گفتگو با “ورزش تایمز”، درباره تصمیم دو باشگاه پیام و کاله برای عدم برگزاری دیدار رده بندی مسابقات گفت: به همراه عطایی (سرمربی تیم کاله) به توافق رسیده‌ایم که بازی رده بندی را انجام ندهیم چراکه هیچ توجیهی برای برگزاری این مسابقه وجود ندارد و باید حدود ۵۰ میلیون هزینه رفت و برگشت تیم تا تهران انجام دهیم در حالی که هیچ توجیهی ندارد.

جبار قوچان نژاد در ادامه تاکید کرد: منتظر تصمیم فدراسیون هستیم و در صورت موافقت بازی رده بندی انجام نخواهد شد. اگر یک توجیه قابل قبول برای بازی رده بندی وجود داشت بازی می‌کردیم، برای مثال اعزام تیم سوم مسابقات لیگ به مسابقات معتبر بین المللی یا در نظر گرفتن پاداش نقدی برای تیم سوم در غیر این صورت با توجه به هزینه بالا برای اسکان و رفت و برگشت تیم به تهران توجیهی برای حضور در بازی رده بندی نیست. در حال حاضر انگیزه‌ای وجود ندارد.

وی ادامه داد: ما تابع قانون هستیم، به همراه تیم کاله درخواست خود را به فدراسیون ارسال کرده ایم. هیچ یک از تیم‌ها نیز تمرین ندارند.

قوچان نژاد درباره گزینه دبیر شدنش در فدراسیون نیز گفت: ان شالله پس از مسابقات در فدراسیون حاضر خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *