جمعه , ۲۶ بهمن ۱۳۹۷

حسینی: با این امکانات مدال گرفتن ما در حد معجزه است


به گزارش خبرنگار اعزامی مهر از اندونزی، سیدعرفان حسینی پس از دستیابی به مدال برنز ماده پرتاب نیزه مسابقات دوومیدانی بازی‌های پاراآسیایی ۲۰۱۸ اظهار داشت: این دوره آخری است که در بازی‌های پاراآسیایی شرکت می‌کنم و خوشبختانه در همین دوره موفق به کسب نشان برنز شدم.

وی افزود: بعد از ۱۷، ۱۸ سال حضور در تیم ملی پارادوومیدانی کار برایم کمی سخت شده بود. جوانان خوبی آمده‌اند و سطح مسابقات خیلی بالا رفته است. سطح همین مسابقات پاراآسیایی به اندازه پارالمپیک و جهانی است و کار دشواری داریم. در کل من با توجه به مشکلاتی که داشتم از مدالی که کسب کردم، راضی‌ هستم.

پارادوومیدانی‌کار کشورمان به سرمایه‌گذاری دیگر کشورها در پارادوومیدانی اشاره کرد و گفت: اگر ما در کشورمان پیشرفت کنیم، رقبا دارند جهش می‌کنند. باید ببینیم چه اتفاقی باعث بروز این مسئله شده است. به نظر من با امکانات کمی که در ایران داریم، در بازی های پاراآسیایی معجزه می‌کنیم. بچه‌های ما از زندگی خود می‌زنند و با غیرت برای موفقیت ایران تلاش می‌کنند. آنها به عشق وطن، مردم و خانواده‌های خود می جنگند و چیزی کم نمی‌گذارند.

حسینی در پایان تصریح کرد: ما با کمبود امکانات زیادی مواجه هستیم. امیدوارم مسئولان بیشتر به این بچه ها برسند. حق آنهاست که بیش از این مورد توجه باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *