چهارشنبه , ۱ بهمن ۱۳۹۹

حریفان باانگیزه مقابل ما ظاهر می شوند/ بازیکنانم فوق العاده بودند


به گزارش “ورزش تایمز”، در آخرین روز از دیدارهای دور رفت رقابت‌های لیگ برتر والیبال، تیم فولاد سیرجان موفق شد با نتیجه ۳ بر یک تیم خاتم اردکان را شکست دهد و با قهرمانی، نیم فصل نخست را پشت سر بگذارد.

محمدرضا تندروان سرمربی تیم والیبال سیرجان پس از این مسابقه، گفت: بازی دشواری بود. پس از هفته‌هایی که در مکان اول و یا دوم جدول رده بندی قرار داشتیم حریفان با احترام مقابل ما ظاهر می‌شوند. تیم‌ها برای پیروزی مقابل ما انگیزه زیادی دارند. ما نیز تلاش کردیم تا این احترام از طرف تیم ما هم باشد.

تندروان ادامه داد: باید بیشتر روی این مسائل کار کنیم. تیم خاتم اردکان اگر با کیفیتی که امروز مقابل ما بازی کرد نباید در این رده از جدول قرار داشته باشد. اردکان تیم پرمهره و خوبی است. البته که امروز مقابل ما بسیار راحت بازی کردند.

سرمربی تیم والیبال سیرجان اظهار داشت: به تیم خاتم اردکان تبریک می گویم که چنین نمایشی داشتند. امیدوارم در تمام مسابقات خود با این انگیزه کار کنند. کیفیت بازی امروز بسیار خوب بود. با توجه به جایگاهمان در جدول، بازیکنانمان سعی داشتند در این دو بازی باقی مانده سریع‌تر کار را تمام کنند. یک مقدار صبور نبودیم و همین باعث شد حریف مقابل ما بهتر بازی کند. بازیکنانم فوق العاده بودند و به همین دلیل در شرایطی که حریف ما را تحت فشار گذاشت توانستیم پیروز شویم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *