جمعه , ۳ اسفند ۱۳۹۷

حریفان ایران در مسابقات جهانی تنیس روی میز جوانان مشخص شدند


به گزارش “ورزش تایمز”، مسابقات تنیس روی میز قهرمانی جوانان جهان که با برگزاری دیدارهای تیمی در بندیگو استرالیا آغاز شده است، از فردا با برگزاری رقابت های انفرادی و دوبل پیگیری می شود.

رقابت های مرحله مقدماتی بخش انفرادی در ۱۶ گروه ۴ و ۳ نفره برگزار می شود. در پایان این مرحله نفرات برتر هر گروه به جدول ۳۲ نفره صعود می کنند تا در کنار ۱۶ سید مسابقات به صورت حذفی رقابت هایشان را دنبال کنند. 

هر چهار پینگ پنگ باز ایران که ترکیب تیم جوانان را تشکیل می دهند و با این تیم عنوان هفتم رده بندی تیمی مسابقات را کسب کردند، در بخش انفرادی شرکت خواهند داشت. بر اساس قرعه کشی انجام شده امین احمدیان در این مرحله به مصاف نمایندگان لهستان و هنگ کنگ می رود. آریا امیری با حریفانی از تایلند، پرتغال و برزیل دیدار می کند. امیررضا عباسی با پینگ پنگ بازانی از آلمان، استرالیا و سنگاپور رقابت خواهد داشت و نمایندگان روسیه، آرژانتین و آمریکا هم حریفان حمید شمس هستند. 

دیدارهای بخش دوبل مسابقات تنیس روی میز قهرمانی جوانان جهان نیز از شنبه آغاز می شود. در این بخش از مسابقات تیم دوبل امین احمدیان و امیررضا عباسی با دو تیم دو نفره آرژانتین دیدار می کند. ترکیب آریا امیری و حمید شمس هم به مصاف تیم دوبل ژاپن می رود. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *