یکشنبه , ۱۱ خرداد ۱۳۹۹

حذف یک بازیکن از ترکیب تیم ملی تنیس روی میز در مسابقات آسیایی


به گزارش “ورزش تایمز”، پیش از این ترکیب تیم ملی تنیس روی میز برای حضور در مسابقات مختلف آسیایی و جهانی با چهار بازیکن انتخابی و یک بازیکن انتصابی نهایی می‌شد.

برای رویدادهای پیش رو که مسابقات قهرمانی آسیا یکی از آنها است اما نه تنها حق انتصاب بازیکن از سرمربی تیم ملی گرفته شده، بلکه احتمال دارد یکی از بازیکنان انتخابی هم از ترکیب تیم اعزامی کنار گذاشته شود.

جمیل لطف الله نسبی سرمربی تیم ملی تنیس روی میز در گفتگو با “ورزش تایمز” با تایید این مطلب گفت: طبق تصمیم فدراسیون من دیگر حقی برای تعیین بازیکن انتصابی ندارم اما در کل احتمال اینکه بازیکنی کنار گذاشته شود به مراتب بیشتر از اضافه شدن بازیکن جدید است.

وی تصریح کرد: دلیل این موضوع بی ارتباط با شرایط اقتصادی کشور که تاثیر منفی خود را در همه زمینه‌ها از جمله ورزش هم گذاشته، نیست. بنابراین احتمال اینکه به خاطر شرایط مالی به جای چهار بازیکن، حداکثر با سه بازیکن در مسابقات قهرمانی آسیا حاضر شویم، زیاد است.

به گفته سرمربی تیم ملی تنیس روی میز و در صورت قطعی شدن این تصمیم، نتایج رقابت های اخیر انتخابی تیم ملی ملاک عمل برای حذف یک بازیکن خواهد شد.

به گزارش “ورزش تایمز”، مسابقات تنیس روی میز قهرمانی آسیا شهریورماه به میزبانی اندونزی و در بخش های انفرادی، دوبل و تیمی برگزار می شود. دیدارهای بخش تیمی هم با حضور سه بازیکن در ترکیب هر یک از تیم های شرکت کننده پیگیری می شود.

نوشاد عالمیان و نیما عالمیان همراه با امیرحسین هدایی و امین احمدیان نفراتی هستند که در جریان چهار روز رقابت میان شرکت کنندگان در مسابقات انتخابی تیم ملی تنیس روی میز، سهمیه حضور در ترکیب این تیم را به دست آوردند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *