یکشنبه , ۲۸ بهمن ۱۳۹۷

حدادی: ۳۰ درصد کشاله رانم پاره شده/ وضعیتم مشخص نیست


به گزارش “ورزش تایمز”،  حامد حدادی که از سه، چهار روز پیش به دلیل مصدومیت در تمرینات تیم ملی بسکتبال حضور ندارد و به فیزیوتراپی مشغول است تاکید کرد که هنوز وضعیتش برای همراهی تیم ملی در بازی های آسیایی خیلی دقیق مشخص نیست به خصوص اینکه پزشک وی تاکید کرده باید به خاطر وضعیت آسیب دیدگی اش کمتر به میدان رود.

این بازیکن همچنین  از اینکه تیم ملی بسکتبال برخی عوامل مانند پزشک و فیزیوتراپ را در جریان بازی های آسیایی در اختیار ندارد، انتقاد کرد.

حامد حدادی در جریان تمرینات تیم ملی بسکتبال که امروز دوشنبه در ورزشگاه آزادی برگزار شد در مورد وضعیت آسیب دیدگی اش گفت: چند روزی بود که در جریان تمرینات احساس درد داشتم با انجام آزمایش و سونوگرافی متوجه شدم از ناحیه کشاله ران دچار آسیب دیدگی شده ام به همین دلیل بنا به تشخیص پزشک فعلا استراحت می کنم تا با فیزیوتراپی وضعیتم را بهبود بخشم.

وی با بیان اینکه بنا به اعلام پزشک باید کمتر به میدان رود، در پاسخ به پرسش “ورزش تایمز” مبنی بر اینکه «با شرایط آسیب دیدگی که دچار آن شده اید احتمال دارد به اندونزی نروید و یا اینکه در صورت اعزام هم از چه مرحله ای می توانید در ترکیب تیم قرار بگیرید؟» پاسخ داد.

وی در این رابطه گفت: بر اساس آزمایش و سونوگرافی انجام شده ۳۰ درصد کشاله رانم پاره شده است. من ۱۵ روز بود که خیلی خوب تمرین می کردم اما وقتی با درد غیرعادی مواجه شدم به پزشک مراجعه کردم و متوجه شدم با این مصدومیت ناگهانی رو به رو شده ام. پزشکم تاکید کرده که فعلا در تمرینات شرکت نداشته باشم ضمن اینکه وضعیتم به گونه ای است که نباید ۴۰ دقیقه متوالی هم در ترکیب تیم قرار بگیرم. با همه اینها تا دو روز آینده وضعیتم مشخص خواهد شد.

این ملی پوش بسکتبال همچنین با بیان اینکه نایب قهرمانی ایران در دوره گذشته بازی های آسیایی به خاطر یک بدشانسی بود، گفت: تمام تلاش ملی پوشان این است که امسال قهرمان بازی ها شویم. البته که  قول طلا نمی دهیم ولی تلاش مان قطعا برای این رنگ مدال است.

حدادی همچنین به انصراف تیم هایی مثل فیلیپین و امارات از شرکت در مسابقات بسکتبال بازی های آسیایی اشراه کرد و گفت: فکر نمی کردم این بازی ها تا این حد «بی در و پیکر» باشد. البته فیلیپین به بازی ها بازگشت و امارات در کل جایگاهی ندارد اما فکر می کنم دیگر تیم ها با بهترین آمادگی در بازی ها شرکت کرده باشند و حضورشان به سطح کیفی مسابقات کمک کند.

حدادی در بخشی از صحبت های خود با یادآوری اینکه چهار سال پیش تیم ملی بعد از شش ماه تمرین با یک توپ وارد عازم بازی های آسیایی شد و در آنجا باید با توپ های دیگر مسابقه می داد، گفت: این خیلی خوب نبود. امسال هم شاهد هستیم عواملی مانند ماساژور، بدنساز و تدارکات برای شرکت در این بازی ها در کنار تیم نیستند در حالی که به نظر من اینها فاکتورهای اصلی  برای موفقیت تیم به حساب می آیند که نبودشان آسیب می رساند.

این بازیکن با تاکید بر اینکه وضعیت بسکتبال به خاطر گروهی بودن این رشته با سایر تیم هایی که در بخش انفرادی بازی های آسیایی شرکت می کنند متفاوت است، خاطرنشان کرد: امیدوارم تحت هر شرایطی حتی اگر خودمان متحمل پرداخت هزینه هستیم بتوانیم پزشک و ماساژور را همراه داشته باشیم. البته قیمت دلار بالا رفته اما واقعا به حضور این افراد نیاز است.

این ملی پوش بسکتبال همچنین در رابطه با اینکه چرا تا به امروز قراردادی برای فصل آینده مسابقات باشگاهی منعقد نکرده خاطرنشان کرد: بعد از اتمام فصل گذشته لیگ چین دو پیشنهاد خوب داشتم اما تقصیر مدیر برنامه هایم شد که با آنها به نتیجه نرسیدم. فکر می کنم در این زمینه تا حدی طمع شد و به همین دلیل به توافق نرسیدیم (خنده)، اما الان هم با دو پیشنهاد از چین دارم که باید بررسی شود. در کل چیزی مشخص نیست شاید دوباره در لیگ چین بازی کنم شاید هم در ایران.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *