شنبه , ۲۷ بهمن ۱۳۹۷

جیانی:امروز اشتباهات کمتری داشتیم


به گزارش “ورزش تایمز”، تیم ملی آلمان امروز در دومین بازی خود در هفته پایانی رقابت‌های لیگ ملت‌های والیبال سه بر صفر تیم کره را شکست داد.

جیانی سرمربی تیم ملی آلمان پس از پیروزی تیمش در نشست خبری بیان کرد: بازی جذابی بود، نسبت به روز گذشته یک بازی سخت‌تر برگزار کردیم، زمانی که تیم تصمیم می‌گیرد اشتباهات کمتری انجام دهد، حالت بازی تغییر می‌کند. در بخش نخست ست ابتدایی، ما مشکل ریسک را در بازیکنان داشتیم که رفته‌رفته این مشکل برطرف شد و توانستیم به یک انسجام تیمی دست یابیم. در دفاع روی تور نیز بسیار خوب عمل کردیم و این رویه در ست‌های بعد نیز ادامه داشت.

وی در ادامه افزود: خوشحال هستم که نتیجه سه بر صفر پیروز شدیم، برای ما پیروزی مهم است و هدف ما ارتقاء در رنکینگ است که با این دو پیروزی به هدف خود دست یافتیم. بازیکنان من جوان هستند و نیاز دارند تا به تمرکز برسند؛ این خیلی مهم است که با وجود بازیکنان جوان، پیروز زمین شدیم.

جیانی در پاسخ به این سؤال که درباره بازی فردا در مقابل تیم ملی ایران چه نظری دارید؟ گفت: بازی نهایی ما در لیگ ملت‌ها در برابر تیم قدرتمند ایران است؛ ایران یکی از تیم‌های قوی است و آنچه مهم است، این است تا تمرکز خود را حفظ و کیفیت بازی را بالا ببریم. فردا علاوه بر تیم ایران، ما مردم و تماشاگران ایران نیز مواجه هستیم. بزرگترین خوشحالی من در بازی فردا این است که مقابل تماشاگران ایرانی بازی خواهیم کرد.

کاپیتان تیم ملی آلمان نیز در این نشست تصریح کرد: نقطه قوت تیم ما امروز در سرویس‌هایش بود، در مقایسه با بازی روز گذشته، اشتباهات کمتری کردیم؛ حتی در دفاع روی تور نیز بسیار خوب عمل کردیم. خوشحالم که سه بر صفر پیروز شدیم. ما امروز هوشمندانه بازی کردیم و توانستیم موفق شویم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *