پنجشنبه , ۷ مرداد ۱۴۰۰

تیم والیبال ساحلی زیر ۱۹ سال ایران فینالیست شد


به گزارش “ورزش تایمز” و به نقل از فدراسیون والیبال، مرحله نیمه‌نهایی سومین دوره مسابقات والیبال ساحلی قهرمانی مردان زیر ۱۹ سال آسیا امروز (سه‌شنبه) با دو دیدار در تایلند پیگیری شد.

تیم والیبال ساحلی «الف» ایران (ابوالحسن خاکی‌زاده – علی قربان‌پسندی) در این مرحله به مصاف تایلند «دو» رفت و دو بر صفر این تیم را شکست داد و به دیدار نهایی صعود کرد.

خاکی‌زاده و قربان‌پسندی در دو ست متوالی و با امتیازهای ۲۱ بر ۱۵ و ۲۱ بر ۱۳ حریف خود را شکست دادند تا نماینده ایران برای نخستین بار به دیدار نهایی این رقابت‌ها راه یابد. در دو دوره گذشته این مسابقات، ایران موفق به کسب مقام سومی شده بود.

در دیگر مسابقه همزمان نیز تیم تایلند «یک» موفق به شکست قزاقستان «یک» شد تا حریف تیم ایران الف در مرحله ‌نهایی شود. تایلندی‌ها با امتیازهای ۲۱ بر ۱۵ و ۲۱ بر ۱۶ حریف قزاق خود را شکست دادند.

مرحله نهایی مسابقات والیبال ساحلی قهرمانی مردان زیر ۱۹ سال آسیا عصر امروز (سه‌شنبه) با دو دیدار پیگیری خواهد شد.

در دیدار رده‌بندی که از ساعت ۱۲:۳۰ به وقت تهران شروع می‌شود، تیم‌های قزاقستان یک و تایلند دو برای کسب عنوان سومی رقابت‌ها به مصاف یکدیگر می‌روند.

در دیدار نهایی نیز تیم‌های تایلند یک و ایران الف برای کسب جام قهرمانی به مصاف هم خواهند رفت که این مسابقه از ساعت ۱۳:۳۰ به وقت تهران آغاز می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *