جمعه , ۸ اسفند ۱۳۹۹

تیم شهرداری گرگان طعم برد را چشید/ صعود به رتبه ماقبل آخر


به گزارش “ورزش تایمز”، از هفته یازدهم رقابت های لیگ برتر بسکتبال کشور، عصر پنجشنبه تیم های شهرداری گرگان و رعد پدافند هوایی خوزستان در سالن امام خمینی (ره) گرگان به مصاف هم رفتند که این بازی در پایان با نتیجه ۶۸ بر ۵۹ به سود تیم میزبان به پایان رسید.

حدود ۵۰۰ تماشاگر گرگانی شاهد و ناظر ثبت نخستین پیروزی نماینده بسکتبال گرگان در لیگ برتر امسال بودند. شهرداری تمامی مسابقات نیم فصل نخست را با شکست پشت سر گذاشته بود.

نماینده بسکتبال گرگان کوارترهای اول و چهارم را به ترتیب با نتایج ۲۷ بر ۱۸ و ۱۷ بر ۱۰ به سود خود رقم زد و کوارترهای دوم و سوم به ترتیب با امتیازهای ۱۴ بر ۱۲ و ۱۷ بر ۱۲ به سود تیم رعد پدافند هوایی به پایان رسید.

سید زمان حسینی تیمش را با ترکیب اولیه محمد شهریان، عدنان دورقی، ساسون آبرامیان، یاسین کلاسنگیانی و مسعود سلیمانی به میدان فرستاد و در آن سو شاگردان غفور کامروا با ترکیب وحید حاجیان، محمدرضا مرادیان، علی دورقی، یعقوب شلوشی و سعید محمدی وارد زمین شدند.

پیش از آغاز بازی، به احترام مرحوم «عطاءالله عیدمحمدی» پیشکسوت و مربی اسبق تیم شهرداری گرگان یک دقیقه سکوت در سالن اجرا شد. مرحوم عیدمحمدی هفته گذشته بر اثر بیماری دار فانی را وداع گفت.

محمد دوست به عنوان سرداور به همراه محمدرضا صالحیان و ابراهیم شجاعی وظیفه قضاوت بازی را برعهده داشتند و حمید کیان ارثی نظارت بازی را برعهده داشت.

مسعود سلیمانی با کسب ۱۹ امتیاز، امتیازآورترین بازیکن میدان لقب گرفت و در تیم رعد پدافند نیز محمدرضا مرادیان با کسب ۱۱ امتیاز بهترین عملکرد را به ثبت رسانید.

تیم شهرداری گرگان با کسب این پیروزی ۱۰ امتیازی شد و با یک پله صعود پس از مدت ها از قعر جدول فاصله گرفت و به رتبه نهم جدول رسید. رعد پدافند خوزستان هم با این شکست ۱۰ امتیازی و جایگزین تیم شهرداری در قعر جدول شد.

تیم یس آل دیگر نماینده بسکتبال گرگان نیز عصر امروز در تبریز با نتیجه ۱۰۲ بر ۵۷ مغلوب تیم مدعی شهرداری این شهر شد.

تیم شهرداری گرگان در هفته دوازدهم دوشنبه ۲۰ آذر میهمان تیم دانشگاه آزاد خواهد بود و یس آل از تیم نیروی زمینی پذیرایی خواهد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *